Elektryczny Defender - coraz bliżej produkcji

Elektryczny Defender - coraz bliżej produkcji

Land Rover kontynuuje testy elektrycznych wersji modelu Defender w rzeczywistych warunkach eksploatacji.

W ramach testów obciążeniowych samochód będzie wykorzystywany w roli „konia pociągowego” w ogrodzie botanicznym Eden Project w Wielkiej Brytanii. Zadaniem elektrycznego Defendera będzie przewożenie osób odwiedzających tereny ogrodu w różne miejsca - osoby te nie będą jednak podróżowały wewnątrz pojazdu, ale w czterech 60-osobowych przyczepach dołączonych do auta!
6 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (7003)/Komentarze (0)
Kategorie: Koncepty
Tagi:
BMW i3 - samochód elektryczny segmentu premium

BMW i3 - samochód elektryczny segmentu premium

BMW Group wkracza na ścieżkę przewodnictwa w zakresie kształtowania indywidualnej mobilności w segmencie premium. Prace badawcze i rozwojowe prowadzone od 2007 roku w ramach projektu BMW i dały podwaliny dla rozwiązań z zakresu zrównoważonej mobilności, ukształtowanych w dużej mierze przez zmiany środowiskowe, ekonomiczne i społeczne zachodzące na całym świecie.
15 lipca 2013/Ilość wyświetleń (10001)/Komentarze (0)
Kategorie: Koncepty
Tagi:

BMW & Pininfarina: Elegancki debiutant

BMW Group i studio Pininfarina po raz pierwszy połączyły siły by stworzyć projekt auta. Obie firmy rzadko pozwalają sobie na wpadki, dlatego ich wspólne dzieło BMW Gran Lusso Coupe, które dziś pokazano podczas  Concorso d’Eleganza Villa d’Este, jest pojazdem zjawiskowym. Nam pozostaje tylko mieć nadzieję, że kiedyś trafi do produkcji.  
24 maja 2013/Ilość wyświetleń (11386)/Komentarze (0)

VW Design Vision GTI: Demonstracja siły

Największą atrakcją zlotu fanów VW Golfa GTI w  Wörthersee była prezentacja studyjnego modelu Design Vision GTI, stworzonego przez inżynierów i stylistów Volkswagena specjalnie na tę okazję. Przeznaczony do sportów motorowych Design Vision GTI dysponuje potężną mocą 503 KM. Opiera się na wprowadzonej niedawno w Europie siódmej generacji GTI i przenosi stylistykę i możliwości tego kultowego auta do świata wyścigów ... 
12 maja 2013/Ilość wyświetleń (11024)/Komentarze (0)

Ford i Schaeffler: Elektryczna Fiesta

Firmy Ford Motor Company i Schaeffler zademonstrowały dziś samochód eWheelDrive zbudowany w oparciu o Forda Fiesta. Ten w pełni sprawny pojazd testowy ma pomóc ekspertom w opracowaniu mniejszych bardziej zwrotnych aut, które przyczynią się do zmniejszenia problemów związanych z mobilnością w mieście oraz z parkowaniem. Źródłem napędu modelu eWheelDrive są dwa niezależne silniki elektryczne ... 
26 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (7701)/Komentarze (0)
RSS
1234

Kategorie