Toyota Mirai na wodę wchodzi do sprzedaży w Japoni

Toyota Mirai na wodę wchodzi do sprzedaży w Japoni

Już w grudniu tego roku Toyota rozpocznie w Japonii sprzedaż nowego modelu Mirai napędzanego wodorowymi ogniwami paliwowymi. We wrześniu 2015 roku auto pojawi się też na wybranych rynkach europejskich.
25 listopada 2014/Ilość wyświetleń (8191)/Komentarze (0)
Kategorie: Premiery
Tagi:
Mercedes wskrzesza markę Maybach - S600 na targach w Los Angeles

Mercedes wskrzesza markę Maybach - S600 na targach w Los Angeles

Mercedes wskrzesił markę Maybach, prezentując topową odmianę S 600 podczas targów w Los Angeles.

Mercedes-Maybach Klasy S otwiera nowy rozdział w historii trójramiennej gwiazdy - to samochód, który ma spełniać najbardziej wyszukane wymagania klientów. Tym razem oznaczenie „Maybach” nie trafiło jednak na maskę nowej limuzyny, a „zwykłego” Mercedesa Klasy S z rozstawem osi przedłużonym o 200 mm do imponujących 3365 mm. Auto mierzące 5453 mm odróżnia się od standardowej Klasy S zmodyfikowaną osłoną chłodnicy oraz tylnymi drzwiami skróconymi o 66 mm, co miało na celu wygospodarowanie miejsca na dodatkowe okienko zintegrowane z tylnym słupkiem.
21 listopada 2014/Ilość wyświetleń (8801)/Komentarze (0)
Kategorie: Premiery
Tagi:
Silnik odrzutowy made by Honda

Silnik odrzutowy made by Honda

Honda Aero potwierdza uruchomienie produkcji pierwszego silnika odrzutowego w nowej, supernowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Karolinie Północnej

12 listopada 2014 r. Honda Aero poinformowała o uruchomieniu produkcji nowego turbowentylatorowego silnika odrzutowego HF120 w nowoczesnej fabryce w Burlington (Karolina Północna). Tym samym firma realizuje strategię rozwoju zapoczątkowaną przez założyciela firmy, Soichiro Hondę, która polega na dostarczaniu klientom nowych, ekscytujących rozwiązań transportowych.

 

17 listopada 2014/Ilość wyświetleń (3866)/Komentarze (0)
Kategorie: Premiery
Tagi:
Cayenne GTS już bez V8 na pokładzie!

Cayenne GTS już bez V8 na pokładzie!

Porsche Cayenne GTS 2015 to kolejna ofiara „mody” na downsizing. Pod maską najnowszego modelu nie znajdziemy już wolnossącego silnika V8, a jednostkę V6. Na szczęście jej osiągi nie pozostawiają wiele do życzenia.

3,6-litrowy silnik V6 biturbo stanowi rozwinięcie jednostki zastosowanej w Cayenne S. W porównaniu z poprzednikiem charakteryzuje się niższym zużyciem paliwa i lepszymi parametrami: jego moc wzrosła o 20 KM, do 440 KM, a maksymalny moment obrotowy o 85 Nm, do 600 Nm. Równocześnie zapotrzebowanie na benzynę spadło o 0,9 l/100 km.
 

7 listopada 2014/Ilość wyświetleń (3987)/Komentarze (0)
Kategorie: Premiery
Tagi:
Sesja Agnieszki Radwańskiej z nowym Lexusem NX

Sesja Agnieszki Radwańskiej z nowym Lexusem NX

Podczas tegorocznego turnieju tenisowego w Rzymie Agnieszka Radwańska przyciągnęła uwagę mediów z całego świata za sprawą kwiecistej sukienki, w której wystąpiła na korcie. Najwidoczniej nasza tenisistka dobrze czuje się w wyróżniających się kreacjach, ponieważ po powrocie do Polski Isia wzięła udział w sesji zdjęciowej z Lexusem NX, prezentując ekskluzywne suknie od czołowych projektantów mody.

Trzeba przyznać, że Agnieszka doskonale wygląda nie tylko w krótkiej, sportowej sukience, którą nosi na korcie, ale również w długich, eleganckich sukniach, w których z powodzeniem może pokazać się na czerwonym dywanie... lub w towarzystwie ekskluzywnego SUV-a, jakim jest nowy Lexus NX.

20 października 2014/Ilość wyświetleń (9981)/Komentarze (0)
Kategorie: Premiery
Tagi:
RSS
123456789

Kategorie