Citroën C3: Nowy model na Genewę

Nowy Citroën C3, którego światowa premiera odbędzie się z okazji Salonu Samochodowego w Genewie zostanie wprowadzony do sprzedaży w kwietniu 2013 roku. W dotychczasowej historii modelu C3 nabywców znalazło blisko 3 miliony egzemplarzy.
Nowy Citroën C3 otrzymał nowy wyraz, m.in. dzięki przeprojektowanemu przodowi z podkreślonymi światłami dziennymi LED. 
21 lutego 2013/Ilość wyświetleń (12905)/Komentarze (0)
Tagi: CitroenC3

Skoda: Nowa Octavia Combi

Podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie, odbywających się w dniach 5-17 marca 2013 roku, ŠKODA zaprezentuje model Octavia Combi trzeciej generacji.ŠKODA kontynuuje swoją ofensywę modelową. Kilka tygodni po rozpoczęciu produkcji Octavii trzeciej generacji, marka zaprezentuje ten model w wersji Combi. Bestseller ŠKODY wyznacza nowe standardy w swojej klasie, posiada przestronne i funkcjonalne wnętrze, bogate wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa, ponadczasowy design, a także korzystny stosunek ceny do jakości.
19 lutego 2013/Ilość wyświetleń (6080)/Komentarze (0)

CITROËN Hybrid Air: Pionierska technologia hybrydowa

CITROËN, pionier w stosowaniu filtra cząstek stałych, pierwszy w wprowadzeniu do sprzedaży systemu Stop&Start i hybrydy połączonej z silnikiem Diesla, z technologią Hybrid4, pierwszy również w sprzedaży samochodu elektrycznego, kontynuuje swoją ofensywę i zaprezentuje na Salonie Samochodowym w Genewie nową przełomową technologię : Hybrid Air. 
15 lutego 2013/Ilość wyświetleń (4290)/Komentarze (0)
Tagi:

MERCEDES-BENZ A 45 AMG: Element strategii

Po raz pierwszy w historii sportowy oddział Mercedes-Benz prezentuje fascynujący samochód kompaktowy. A 45 AMG to element strategii "AMG Performance 50", stworzonej dla uczczenia 50. urodzin AMG w 2017 roku. Do jego napędu służy 2-litrowy, turbodoładowany silnik o mocy 265 kW (360 KM) i 450 Nm maksymalnego momentu obrotowego. To najmocniejsza 4-cylindrowa jednostka na świecie, pod względem mocy uzyskanej z jednego litra pojemności - 133 kW (181 KM) - deklasująca nawet najmocniejsze auta sportowe, a jednocześnie zgodna z normą emisji spalin Euro 6. A 45 AMG przoduje również pod względem zużycia paliwa, zadowalając się średnio 6,9 l/100 km (NEDC). A dzięki napędowi na obie osie AMG 4MATIC ustanawia nieznane w segmencie standardy dynamiki jazdy. Nowa platforma Mercedes-Benz dla modeli przednio- i czteronapędowych to znakomita baza dla A 45 AMG i co najmniej dwóch kolejnych sportowych aut z Affalterbach. Inżynierowie AMG zaszczepili A 45 AMG lata doświadczeń zdobyte na torach wyścigowych i w projektowaniu samochodów o wysokich osiągach. Tak przygotowany, nowy model stanowi perfekcyjne ucieleśnienie idei AMG - "Driving Performance", łącząc dynamikę i kunszt wykonania z wyrazistą tożsamością.
15 lutego 2013/Ilość wyświetleń (6180)/Komentarze (0)
Tagi:

Mio MiVue: Czarna skrzynka w samochodzie

Firma MiTAC, właściciel marki Mio, wprowadza na polski rynek dwa modele wideorejestratorów – MiVue 338 i MiVue 358. Te lekkie i kompaktowe urządzenia dają możliwość rejestrowania nie tylko obrazu i dźwięku, ale zapisują również kierunek jazdy i wstrząsy działające na pojazd.

Wideorejestratory są popularnymi na urządzeniami świecie. Dzięki nim kierowcy mogą również nagrywać filmy ze swoich ulubionych tras czy podróży. Idealnie nadają się, by stworzyć wideo pamiątkę z wyjazdu w piękne góry, nad jezioro czy na wybrzeże. Na filmie można również zarejestrować nietypowe zdarzenia na drodze, by potem podzielić się nimi z przyjaciółmi. Sugerowane ceny detaliczne urządzeń to odpowiednio 355 zł oraz 459 zł.
13 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8986)/Komentarze (0)
RSS
123456789

Kategorie