DuPont & Ansell: Rękawice ochronne

Urazy palców i dłoni zdarzają się w miejscach, gdzie pracownicy mają kontakt z maszynami i ciężkimi narzędziami. Tylko należyta ochrona dłoni może zapobiec urazom. Z tą myślą DuPont oraz Ansell wspólnie opracowały nowe, innowacyjne rękawice ochronne ActivArmr® przeznaczone dla pracowników narażonych na urazy dłoni. Rękawice są niezwykle odporne na przecięcia, a przy tym ultralekkie i wygodne w użyciu..
26 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (10543)/Komentarze (0)

Metelli: Nowe referencje

Metelli S.p.A, włoski producent części motoryzacyjnych, w kwietniu br. poszerzył ofertę o nowe referencje. W ofercie pojawiły się m.in.
- tarcze hamulcowe dla marek: Hyundai (i30), Kia (Ceed), Land Rover (Discovery), Suzuki (Jimny), Mercedes-Benz (Vario), Nissan (Cube), Dacia (Duster) i Mini
  - paski przeniesienia napędu: Land Rover (Discovery, Range Rover), Citroen ... 
24 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (6951)/Komentarze (0)

TEXA: Nowa aplikacja APP

TEXA, jeden z czołowych producentów urządzeń diagnostycznych i autodiagnostycznych, począwszy od wersji oprogramowania diagnostycznego IDC4 CAR 50 udostępnia ciekawe aplikacje APP przeznaczone specjalnie dla mechaników, które można będzie aktywować w zależności od konkretnych potrzeb w warsztacie. Wśród aplikacji APP  warto wyszczególnić: FUNKCJE SPECJALNE, TEXAEDU oraz DUAL MODE. Możliwości nowego oprogramowania można podejrzeć na stronie www.texa.com/idc4, która jest dostępna, podobnie jak IDC4, w języku polskim. 
22 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (7471)/Komentarze (0)

SKF: Termometry bezstykowe

SKF przedstawia nową serię termometrów bezstykowych SKF TKTL 10 i TKTL 20. Są one przenośnymi, lekkimi przyrządami do bezpiecznego pomiaru temperatury z pewnej odległości metodą bezkontaktową. To wyjątkowo łatwe w obsłudze urządzenia. Wystarczy jedynie wycelować, nacisnąć spust i temperatura obiektu jest pokazywana na wyświetlaczu. TKTL 10 jest termometrem na podczerwień poziomu podstawowego, natomiast TKTL 20 ma także możliwość bezpośredniego pomiaru temperatury metodą stykową przy wykorzystaniu sondy temperaturowej. Urządzenie umożliwia wykorzystanie w szerokim zakresie pomiarowym od -60 do 625 ºC, a podświetlenie ekranu, pracę w słabo oświetlonych miejscach. 
20 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (11755)/Komentarze (0)

TEXA: Zawsze aktualna diagnoza

TEXA Poland Sp. z o.o. wprowadza kolejną innowację wraz z aktualizacją IDC4 CAR 49/50 dostępną dla wszystkich środowisk diagnostycznych TEXA. Jest portal umożliwiający kontrolę pokrycia diagnostycznego oprogramowania IDC4, by nie pozostawać w tyle i zawsze posiadać aktualne informacje diagnostyczne TEXA.
17 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (6982)/Komentarze (0)
RSS
1234

Kategorie