HELLA GUTMANN Mega Macs 42 SE: Tester

Firma Hella Gutmann prezentuje nowy, ulepszony komputer diagnostyczny Mega Macs 42. W nowym urządzeniu pojawiły się nowe funkcje, które sprawiają, że jest ono jeszcze szybsze i wszechstronniejsze. Wszystkie niepotrzebnie funkcje komplikujące pracę, zostały usunięte. Dzięki temu nowy Mega Macs 42 SE waży łącznie z akumulatorem zaledwie 480 g, a jest w stanie bez problemu obsłużyć ponad 40 marek pojazdów i 35.000 różnych modeli.
17 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (12204)/Komentarze (0)

DELPHI: Regeneracja turbo

Delphi Automotive wprowadza na rynek program regenerowanych turbosprężarek do popularnych lekkich pojazdów dostawczych z silnikami wysokoprężnymi i benzynowymi. Program zapewnia klientom rynku części zamiennych w pełni ekologiczną alternatywę o jakości części montowanych fabrycznie (OE) w zakresie wymiany turbosprężarek. W połączeniu z wprowadzeniem na rynek produktów, Delphi opracowało kurs szkoleniowy dla mechaników, obejmujący dobre praktyki podczas diagnozy i identyfikacji usterek turbosprężarek, takie jak ciśnienie doładowania i uszkodzenia olejowe, jak również odpowiednie techniki konserwacyjne i instalacyjne.
13 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (7433)/Komentarze (0)

LuK: RepSet® Pro do półhydraulicznych systemów wysprzęglania

Oferta LuK RepSet® Pro została rozszerzona o zestawy naprawcze dla półhydraulicznych systemów wysprzęglania – jest to kontynuacja konsekwentnie wdrażanego procesu rozszerzania oferty zestawów naprawczych dla systemów hydraulicznych na rynku międzynarodowym.  Nowe zestawy LuK RepSet® Pro składają się z tarczy sprzęgła, docisku, łożyska oporowego oraz siłownika głównego. Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do wykonania naprawy oraz szczegółowe instrukcje procesu.  
11 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (11349)/Komentarze (0)

Brembo Extrema: Zaciski dla LaFerrari

 Brembo prezentuje nowe zaciski „Extrema”, zaprojektowane specjalnie dla samochodów sportowych. Zostaną wykorzystane w następcy Ferrari Enzo – modelu LaFerrari zaprezentowanym po raz pierwszy na Targach Motoryzacyjnych w Genewie. Nowe, lekkie zaciski „Extrema” firmy Brembo współpracują z tarczami wykonanymi ze związków ceramicznych. 
18 marca 2013/Ilość wyświetleń (13674)/Komentarze (0)

LuK RepSet® 2CT: Zestawy naprawcze sprzęgieł dwutarczowych

Schaeffler Automotive Aftermarket, podczas ostatatniej edycji targów Autotechnica odbywajacych się we Frankfurcie, zaprezentował po raz pierwszy LuK RepSet® 2CT – skonstruowany przez specjalistów Aftermarketu zestaw naprawczy do skrzyni biegów z suchym sprzęgłem dwutarczowym. Pierwszy taki produkt na wolnym rynku części zamiennych umożliwi niezależnym warsztatom samodzielną naprawę.
4 marca 2013/Ilość wyświetleń (8259)/Komentarze (0)
RSS
1234

Kategorie