ContiTech....nowa strona intrnetowa

ContiTech....nowa strona intrnetowa

24 marca 2014/Kategorie: Serwis

Strona internetowa ContiTech dla elementów napędowych rynku motoryzacyjnego została całkowicie zmieniona. Nowa koncepcja wyglądu jednocześnie zwiększyła ogólną czytelność, jak również poprawiła intuicyjność poruszania się po niej. Zmniejszyliśmy objętość treści oraz zdecydowanie poprawiliśmy przejrzystość nawigacji „Nowa odsłona strony internetowej jest znacznie przyjaźniejsza dla użytkownika niż poprzednia” zauważa  Jens Heitkemper z Technical Service.

Jedną z nowości jest umieszczenie na stałe paska nawigacji, dzięki któremu przeglądający łatwiej mogą przeglądać usługi oraz produkty. Po wybraniu interesującego materiału, po prawej stronie otwiera się dana informacja. Centrum informacji o produktach (PIC) oraz katalog online są również dostępne w pasku nawigacyjnym. Po kliknięciu na link: www.contitech.de/AAM wyświetla się nam mapa świata, gdzie użytkownicy mogą wybrać swój region, a w przypadku Europy – również preferowany język.

„Informacje na stronie staramy się „kroić na miarę” dopasowując do indywidualnych potrzeb odbiorcy” zauważa Jens Heitkemper.

Ilość wyświetleń (7413)/Komentarze (0)

Tagi:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby dodawać komentarze.

Kategorie