Smartphone Cradle - uchwyt do motocykli i skuterów BMW

Smartphone Cradle - uchwyt do motocykli i skuterów BMW

Idealne połączenie radości z jazdy jednośladem i multimediów.

Monachium. Uchwyt BMW Motorrad Smartphone Cradle jest już dostępny u wszystkich dealerów BMW Motorrad. Smartphone Cradle oferowany jest w cenie 707 PLN brutto.
30 czerwca 2016/Ilość wyświetleń (3696)/Komentarze (0)
Tagi:
ContiTech ....zestawy śrub do wymiany kół z tłumikami drgań skrętnych

ContiTech ....zestawy śrub do wymiany kół z tłumikami drgań skrętnych

Podczas wymiany kół pasowych z tłumikami drgań skrętnych (TVD), zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, powinniśmy zadbać o wymianę elementów montażowych tj. śruby, nakrętki czy choćby podkładki.
24 marca 2014/Ilość wyświetleń (8533)/Komentarze (0)
Kategorie: TechnikaWarsztat
Tagi: Contitech

MONROE

Monroe to marka amerykańskiej korporacji TENNECO z główną siedzibą w Lake Forest (Illinois). Inne marki Tenneco to: Axios, Rancho, Fric-Rot, Kinetic, Marzocchi (układy zawieszenia), Dynomax, Fonos, Lukey, Trush (układy wydechowe), Walker (kontrola emisji spalin), Clevite (elastomery do redukcji hałasu, drgań i wibracji, NVH). Nazwa Monroe pochodzi od miejscowości koło Detroit w USA, gdzie w 1926 r powstał pierwszy na świecie dźwignicowy amortyzator dwustronnego działania.
24 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (19456)/Komentarze (0)

Metelli: Nowe katalogi 2013

Metelli S.p.A., uznany włoski producent części zamiennych, zaprezentował nowe katalogi części dla swoich dwóch marek: Metelli i Cifam. Jedna z publikacji dotyczy tarcz i klocków hamulcowych, druga - bębnów i szczęk hamulcowych oraz zestawów montażowych. 
Katalog „Tarcze i klocki hamulcowe” prezentuje aż 139 nowych tarcz i 217 klocków hamulcowych...
22 maja 2013/Ilość wyświetleń (10593)/Komentarze (0)

Dayco: Instruktaż internetowy

Dayco, światowy lider w projektowaniu i produkcji układów przekazywania mocy na pierwsze wyposażenie, wspomaga mechaników poprzez udostępnienie na stronie internetowej filmów instruktażowych. Na stronie www.daycoaftermarket.com należy kliknąć w zakładkę Dayco TV...
14 maja 2013/Ilość wyświetleń (7219)/Komentarze (0)
Kategorie: TechnikaWarsztat
RSS
12345678910 Ostatni

Kategorie