VW Design Vision GTI: Demonstracja siły

Największą atrakcją zlotu fanów VW Golfa GTI w  Wörthersee była prezentacja studyjnego modelu Design Vision GTI, stworzonego przez inżynierów i stylistów Volkswagena specjalnie na tę okazję. Przeznaczony do sportów motorowych Design Vision GTI dysponuje potężną mocą 503 KM. Opiera się na wprowadzonej niedawno w Europie siódmej generacji GTI i przenosi stylistykę i możliwości tego kultowego auta do świata wyścigów ... 
12 maja 2013/Ilość wyświetleń (11126)/Komentarze (0)

Starter: Nowe mobilne warsztaty

W odpowiedzi na rosnącą liczbę kierowców korzystających z assistance drogowego, Starter, jedyna w Polsce firma naprawiającą ponad 60 proc. awarii samochodów bezpośrednio na drodze, poszerzyła swoją flotę aut o kolejne 10 samochodów serwisowych Volkswagen Caddy. Samochody zostały przekazane przez Piotra Łakomego, dyrektora marki VW Samochody Użytkowe w siedzibie Volkswagen Group Polska w Poznaniu. 
28 marca 2013/Ilość wyświetleń (11280)/Komentarze (0)

Volkswagen Golf: Samochód Roku 2013

Volkswagen Golf zdobywa najbardziej prestiżową nagrodę w branży motoryzacyjnej - tytuł Samochodu Roku 2013 (Car of the Year). Nowy Golf jest numerem jeden według europejskich dziennikarzy motoryzacyjnych. Ogłoszenie zwycięzcy odbyło się dziś popołudniu w Genewie. W 50-letniej historii COTY, Volkswagen zdobywa tytuł po raz trzeci.
4 marca 2013/Ilość wyświetleń (9618)/Komentarze (0)

Volkswagen e-Co-Motion: Elektryzujący dostawczak

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje podczas tegorocznego Genewskiego Salonu Samochodowego koncepcyjnego Transportera e-Co-Motion. Samochód ten łączy w sobie cechy, które zdają się wykluczać: jest kompaktowy i zwrotny mimo dużej przestrzeni ładunkowej, może przewieźć osiemset kilogramów ładunku, a dzięki elektrycznemu napędowi nie emituje substancji szkodliwych. 
4 marca 2013/Ilość wyświetleń (9195)/Komentarze (0)

VOLKSWAGEN CROSS UP!: Volkswagen poszerza gamę modeli w wersji Cross.

Latem rodzinę lifestylowych aut Volkswagena wzbogaci model cross up!. Dołączy tym samym do obecnych już na rynku Cross Polo, Cross Golfa oraz Cross Tourana. Fanom Volkswagena Cross kojarzy się z modelami o bardzo indywidualnym image. Auta w tej wersji od razu rzucają się w oczy, nie inaczej jest w przypadku nowego cross up!. Podwyższone zawieszenie, poszerzone nadkola z czarnego tworzywa, listwa ochronna na drzwiach z napisem cross up!, srebrne relingi dachowe, srebrne lusterka oraz elementy zderzaków przedniego i tylnego to charakterystyczne elementy wyposażenia cross up! Wygląd zewnętrzny uzupełniają specjalnie przygotowane dla wersji cross 16 calowe felgi ze stopu metali lekkich Cross, lakierowane na srebrny połysk, z oponami o profilu 185/50.
12 lutego 2013/Ilość wyświetleń (4654)/Komentarze (0)
RSS

Kategorie