Jak przygotować auto na przyjście zimy?

Jak przygotować auto na przyjście zimy?

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort jazdy w pierwsze mroźne dni, warto już teraz pomyśleć o gruntownym przygotowaniu samochodu na nadejście znacznie chłodniejszej pory roku. Podczas przeglądu technicznego pojazdu po sezonie letnim, poza standardową wymianą ogumienia oraz kontrolą poziomu płynów chłodniczych i hamulcowych, zwróćmy szczególną uwagę na stan szyb samochodowych i wycieraczek.
30 września 2013/Ilość wyświetleń (16264)/Komentarze (3)
Kategorie: Eksploatacja
Tagi:
Rewolucja w wytwarzaniu samochodów: produkcja BMW i3

Rewolucja w wytwarzaniu samochodów: produkcja BMW i3

BMW Group wprowadza na rynek produkcyjną wersję samochodu elektrycznego, który reprezentuje nową formę zrównoważonej mobilności w aglomeracji miejskiej. Jako pierwszy pojazd elektryczny segmentu premium, BMW i3 wychodzi naprzeciw społecznym, ekologicznym i ekonomicznym wyzwaniom naszych czasów.
26 września 2013/Ilość wyświetleń (12102)/Komentarze (0)
Kategorie: Wydarzenia
Tagi:
Kierowca w aucie: zbędny dodatek...

Kierowca w aucie: zbędny dodatek...

Mercedes-Benz zademonstrował możliwości autonomicznej jazdy w ruchu miejskim i pozamiejskim wysyłając limuzynę S 500 INTELLIGENT DRIVE w historyczną trasę śladami Berthy Benz. Przebieg liczącego 100 km odcinka z Mannheim do Pforzheim nawiązywał do drogi pokonanej przed 125 laty przez Berthę Benz, pionierkę motoryzacji, która wyruszyła w pierwszą daleką podróż automobilem.
24 września 2013/Ilość wyświetleń (9728)/Komentarze (0)
Kategorie: Budowa Samochodu
Tagi:
RSS

Kategorie