Nowe hybrydowe BMW i8

Nowe hybrydowe BMW i8

Marka BMW i jest synonimem wizjonerskich pomysłów odnośnie mobilności oraz nową definicją jakości klasy premium, silnie ukierunkowaną na zrównoważony rozwój. Po światowym debiucie pierwszego modelu produkcyjnego, BMW i3, następnym krokiem BMW Group będzie rozszerzenie rewolucyjnej odpowiedzi na wyzwania transportu przyszłości o segment samochodów sportowych. Podczas wydarzenia na torze testowym BMW Group Miramas we Francji, marka BMW i zaprezentuje prototyp drugiego produkcyjnego pojazdu – BMW i8. Ten hybrydowy model jest najbardziej postępowym samochodem sportowym naszych czasów, rozszerzając podstawową filozofię zrównoważonego rozwoju BMW i o nowy segment pojazdów.
13 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (12471)/Komentarze (0)
Kategorie: Koncepty
Tagi:
Elektryczny Defender - coraz bliżej produkcji

Elektryczny Defender - coraz bliżej produkcji

Land Rover kontynuuje testy elektrycznych wersji modelu Defender w rzeczywistych warunkach eksploatacji.

W ramach testów obciążeniowych samochód będzie wykorzystywany w roli „konia pociągowego” w ogrodzie botanicznym Eden Project w Wielkiej Brytanii. Zadaniem elektrycznego Defendera będzie przewożenie osób odwiedzających tereny ogrodu w różne miejsca - osoby te nie będą jednak podróżowały wewnątrz pojazdu, ale w czterech 60-osobowych przyczepach dołączonych do auta!
6 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (7095)/Komentarze (0)
Kategorie: Koncepty
Tagi:
Ostatnie BMW M3 Coupe

Ostatnie BMW M3 Coupe

Z taśmy produkcyjnej zakładu BMW w Regensburgu zjechało ostatnie BMW M3 Coupe.

BMW M3 Coupe czwartej generacji weszło do sprzedaży w 2007 roku i od tego czasu sprzedało się w liczbie 40 000 egzemplarzy. Z kolei wersja sedan trafiła do 10 000 nabywców, a odmiana Cabrio do 16 000 entuzjastów jazdy w sportowym stylu. Produkcja kabrioletu zakończy się we wrześniu tego roku.
15 lipca 2013/Ilość wyświetleń (9338)/Komentarze (0)
Kategorie: Wydarzenia
Tagi:
BMW i3 - samochód elektryczny segmentu premium

BMW i3 - samochód elektryczny segmentu premium

BMW Group wkracza na ścieżkę przewodnictwa w zakresie kształtowania indywidualnej mobilności w segmencie premium. Prace badawcze i rozwojowe prowadzone od 2007 roku w ramach projektu BMW i dały podwaliny dla rozwiązań z zakresu zrównoważonej mobilności, ukształtowanych w dużej mierze przez zmiany środowiskowe, ekonomiczne i społeczne zachodzące na całym świecie.
15 lipca 2013/Ilość wyświetleń (10145)/Komentarze (0)
Kategorie: Koncepty
Tagi:

BMW & Pininfarina: Elegancki debiutant

BMW Group i studio Pininfarina po raz pierwszy połączyły siły by stworzyć projekt auta. Obie firmy rzadko pozwalają sobie na wpadki, dlatego ich wspólne dzieło BMW Gran Lusso Coupe, które dziś pokazano podczas  Concorso d’Eleganza Villa d’Este, jest pojazdem zjawiskowym. Nam pozostaje tylko mieć nadzieję, że kiedyś trafi do produkcji.  
24 maja 2013/Ilość wyświetleń (11550)/Komentarze (0)
RSS
Pierwszy 234567891011 Ostatni

Kategorie