Hella: Dzierżawa zamiast kupna

Z myślą o warsztatach, które nie dysponują dużymi zasobami gotówki, a chcą poszerzyć zakres usług, HELLA Polska wprowadza ofertę dzierżawy urządzeń wyposażenia warsztatowego. Dzięki programowi dzierżawy warsztat nie musi wydawać znacznej kwoty na zakup urządzenia. Do wyboru jest 8 pakietów obejmujących testery mega macs i stacje diagnostyczne do serwisowania klimatyzacji serii Husky. 
13 maja 2013/Ilość wyświetleń (7245)/Komentarze (0)

Automotive Lighting: Oszczędne reflektory

Automotive Lighting, marka będąca częścią koncernu Magneti Marelli, zaprezentowała nowe reflektory Bright Light Goes Green. Cechą charakterystyczną nowych świateł jest niske zapotrzebowanie na prąd, dla cyklu świateł mijania, wynoszące tylko 14 Watt ... 
13 maja 2013/Ilość wyświetleń (6763)/Komentarze (0)
Kategorie: Aktualnosci

Brembo: Aplikacja na Android

Aplikacja Brembo Parts jest od teraz dostępna na urządzenia z zainstalowanym systemem Android. Po sukcesie aplikacji na urządzenia mobilne marki Apple, Brembo proponuje podobne rozwiązanie na popularne smartfony i tablety z systemem Android. Brembo Parts jest dostępna na stronie Google Play. Obecnie aplikacja nie jest dostępna w języku polskim. 
13 maja 2013/Ilość wyświetleń (6130)/Komentarze (0)
Kategorie: Aktualnosci

Chevrolet Camaro: Edycja Hot Wheels

Model Camaro Hot Wheels® przypomina dziecięce lata wszystkim tym, którzy kiedyś bawili się samochodzikami. Hot Wheels to nazwa kolekcji małych aut amerykańskiej firmy Mattel. W 1968 roku wprowadzono na rynek szesnaście „resoraków”, z których pierwszym był ciemnoniebieski Chevrolet Custom Camaro. 
12 maja 2013/Ilość wyświetleń (12079)/Komentarze (0)

VW Design Vision GTI: Demonstracja siły

Największą atrakcją zlotu fanów VW Golfa GTI w  Wörthersee była prezentacja studyjnego modelu Design Vision GTI, stworzonego przez inżynierów i stylistów Volkswagena specjalnie na tę okazję. Przeznaczony do sportów motorowych Design Vision GTI dysponuje potężną mocą 503 KM. Opiera się na wprowadzonej niedawno w Europie siódmej generacji GTI i przenosi stylistykę i możliwości tego kultowego auta do świata wyścigów ... 
12 maja 2013/Ilość wyświetleń (11115)/Komentarze (0)
RSS
Pierwszy 45678910111213 Ostatni

Kategorie