DuPont Demo Van: Szkolenie u klienta

DemoVan to specjalny samochód, w którego wnętrzu znajduje się mieszalnia, wyposażona w niezbędne produkty i narzędzia, przede wszystkim w system lakierów wodorozcieńczalnych Cromax Pro®. Szanując czas Klienta, marka DuPont Refinish odwiedza Go w każdym zakątku Polski, a prezentację techniczną wykonuje profesjonalny i specjalnie w tym celu wykwalifikowany doradca techniczny marki.
29 marca 2013/Ilość wyświetleń (11985)/Komentarze (0)

Starter: Nowe mobilne warsztaty

W odpowiedzi na rosnącą liczbę kierowców korzystających z assistance drogowego, Starter, jedyna w Polsce firma naprawiającą ponad 60 proc. awarii samochodów bezpośrednio na drodze, poszerzyła swoją flotę aut o kolejne 10 samochodów serwisowych Volkswagen Caddy. Samochody zostały przekazane przez Piotra Łakomego, dyrektora marki VW Samochody Użytkowe w siedzibie Volkswagen Group Polska w Poznaniu. 
28 marca 2013/Ilość wyświetleń (11222)/Komentarze (0)

Volvo Active High Beam Control: Koniec z oślepianiem kierowców

Volvo zaprezentowało kolejny system poprawiający bezpieczeństwo kierowców i niechronionych uczestników ruchu. Active High Beam Control to nowy system inteligentnego sterowania wiązką świateł drogowych. Specjalne przysłony dbają o to, by nie oślepiać kierowców pojazdów zarejestrowanych przez kamerę naszego pojazdu. Jednocześnie pozostały obszar, w tym pobocze, jest intensywnie doświetlony.
27 marca 2013/Ilość wyświetleń (12249)/Komentarze (0)
Tagi:

Achilles: Opony w rozsądnej cenie

Achilles to indonezyjskie opony z segmentu niższej klasy średniej, produkowane są przez firmę PT Multistrada Arah Sarana Tbk (produkuje także opony pod marką Corsa & Strada), która w latach 90. otrzymywała wsparcie technologiczne od czołowych na świecie producentów opon, m.in. Pirelli i Continental. Obecnie opony Achilles są eksportowane do ponad 70 krajów Europy, Środkowego Wschodu, Azji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Na rodzimym rynku marka działa aktywnie w sportach motoryzacyjnych, szczególnie w driftingu. W 2012 roku, już po raz drugi z rzędu, była oficjalnym sponsorem „Achilles Formula Asian Drift Series”. W ofercie Achilles znajdziemy zarówno opony do samochodów osobowych, terenowych i klasy SUV, dostawczych oraz o zacięciu sportowym.
26 marca 2013/Ilość wyświetleń (18267)/Komentarze (0)

Bosch: 100 lat alternatorów

100 lat temu Bosch wprowadził na rynek prądnicę z regulatorem napięcia dla pojazdów mechanicznych. Prądnica, współcześnie nazywana alternatorem, miała być na początku źródłem energii dla elektrycznych reflektorów, a stała się fundamentem dla funkcji elektrycznych w samochodach.   Podczas gdy pierwsze prądnice dysponowały prądem o wartości 4 amperów, najnowsza generacja alternatorów Bosch oferuje urządzenia o zakresie prądów maksymalnych od 130 do 250 amperów. 
24 marca 2013/Ilość wyświetleń (16310)/Komentarze (0)
RSS
123

Kategorie