Ferodo - nowy serwis techniczny od Federal - Modul

Ferodo - nowy serwis techniczny od Federal - Modul

W serwisie Ferodo można znaleźć informacje dotyczące testów porównawczych, porad technicznych a także nowości. Platforma pomaga w odszukaniu części, a także sprawdzeniu ich oryginalności.

Na stronie łatwo dopasujesz odpowiedni produkt do swojego typu auta. Serwis umożliwia wyszukiwanie części wpisując markę, model samochodu lub numer podzespołu. Istnieje także możliwość wyszukiwania po numerze części fabrycznej lub numerze części zamiennej (innego producenta).

25 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (10355)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:

MONROE

Monroe to marka amerykańskiej korporacji TENNECO z główną siedzibą w Lake Forest (Illinois). Inne marki Tenneco to: Axios, Rancho, Fric-Rot, Kinetic, Marzocchi (układy zawieszenia), Dynomax, Fonos, Lukey, Trush (układy wydechowe), Walker (kontrola emisji spalin), Clevite (elastomery do redukcji hałasu, drgań i wibracji, NVH). Nazwa Monroe pochodzi od miejscowości koło Detroit w USA, gdzie w 1926 r powstał pierwszy na świecie dźwignicowy amortyzator dwustronnego działania.
24 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (19412)/Komentarze (0)
Poduszki silnika I skrzyni biegów - nowy katalog CORTECO

Poduszki silnika I skrzyni biegów - nowy katalog CORTECO

CORTECO, specjalista od niezależnego rynku wtórnego, znacząco ulepszył i rozszerzył swój nowy katalog na poduszki silnika I skrzyń biegów. Katalog jest już dostępny dla warsztatów i dystrybutorów.
13 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (11849)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:
Nowe hybrydowe BMW i8

Nowe hybrydowe BMW i8

Marka BMW i jest synonimem wizjonerskich pomysłów odnośnie mobilności oraz nową definicją jakości klasy premium, silnie ukierunkowaną na zrównoważony rozwój. Po światowym debiucie pierwszego modelu produkcyjnego, BMW i3, następnym krokiem BMW Group będzie rozszerzenie rewolucyjnej odpowiedzi na wyzwania transportu przyszłości o segment samochodów sportowych. Podczas wydarzenia na torze testowym BMW Group Miramas we Francji, marka BMW i zaprezentuje prototyp drugiego produkcyjnego pojazdu – BMW i8. Ten hybrydowy model jest najbardziej postępowym samochodem sportowym naszych czasów, rozszerzając podstawową filozofię zrównoważonego rozwoju BMW i o nowy segment pojazdów.
13 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (12415)/Komentarze (0)
Kategorie: Koncepty
Tagi:
Przeskakiwanie paska rozrządu - przyczyna i rozwiązanie

Przeskakiwanie paska rozrządu - przyczyna i rozwiązanie

Często zdarza się tak, że po wymianie paska rozrządu i przyjechaniu dosłownie kilku tysięcy kilometrów zaczynają się dziać dziwne rzeczy... Wyraźnie słychać, że pasek przeskakuje w wyniku utraty napięcia.

6 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (16298)/Komentarze (0)
Kategorie: Sam Naprawiam
Tagi:
RSS
12

Kategorie