ALD Automotive: Zmiany w strukturze firmy

4 czerwca 2013/Kategorie: Finanse

ALD Automotive, firma świadcząca usługi wynajmu długoterminowego, finansowania oraz zarządzania flotami pojazdów, tworzy w swojej strukturze nowy dział Współpracy z Dostawcami i Jakości oraz powiększa zespół menedżerów. Do grona ALD Automotive dołączyli: Wojciech Jackowiec i Paweł Partycki, natomiast Artur Koński i Maciej Arwaj awansowali w ramach struktury firmy.

Zmiany w ALD Automotive są elementem strategii biznesowej mającej na celu dalsze podnoszenie jakości usług oraz wzbogacanie oferty firmy. Podejmowane do tej pory działania obejmowały m.in. wdrożenie narzędzi CRM, które ułatwiły 
i usystematyzowały zarządzanie relacjami z klientami. Firma kładzie duży nacisk na budowanie lojalności klientów poprzez dopasowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki elastycznemu podejściu ALD Automotive przy doborze usług dla klientów, mogą oni mieć pewność, że otrzymali rozwiązania idealnie dopasowane do swoich wymagań.  

„Działamy na rynku, który dynamicznie się zmienia, podobnie, jak oczekiwania osób odpowiedzialnych za zarządzanie firmowymi flotami samochodów. Dlatego od kilkunastu miesięcy pracujemy nad uatrakcyjnieniem naszej oferty, usprawnieniami w kontaktach z klientami oraz wprowadziliśmy zmiany w strukturze firmy” - mówi Marek Małachowski, Dyrektor Zarządzający ALD Automotive. „Dążymy do tego, aby nasza firma była w pełni skoncentrowana na obsłudze klienta. Liczę, że osiągniemy ten cel również dzięki wzmocnieniu naszego zespołu o doświadczonych specjalistów– dodaje.

Za funkcjonowanie nowego działu Współpracy z Dostawcami i Jakości odpowiada Wojciech Jackowiec. Ma on wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Wcześniej był związany z firmą BMW Polska, gdzie pełnił funkcję Doradcy ds. rozwoju sieci sprzedaży. Do zadań nowego zespołu będzie należało wdrażanie
i rozwijanie strategii w zakresie zakupów, koordynacja bieżących działań spółki w tym zakresie oraz optymalizacja procesów biznesowych ALD.

Do zespołu menedżerów ALD Automotive dołączył również Paweł Partycki. Objął on stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. Jest on odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych oraz tworzenie i wdrażanie planów marketingowych. Paweł Partycki ma bogate doświadczanie w branży finansowej i motoryzacyjnej. 

W ostatnich latach zajmował stanowiska związane ze sprzedażą
w przedsiębiorstwach  działających na rynku leasingu oraz zarządzania flotą.

W ramach struktury ALD Automotive, Artur Koński, pełniący do tej pory stanowisko Koordynatora ds. relacji z klientem, awansował na stanowisko Menedżera Operacyjnego. Do jego nowych obowiązków należy m.in. wdrożenie i nadzór nad funkcjonowaniem rozwiązań w zakresie logistyki, obsługi serwisowej, ubezpieczeń
i likwidacji szkód komunikacyjnych oraz administrowania przebiegiem kontraktów.

Z kolei Maciej Arwaj awansował na stanowisko Menedżera ds. wynajmu krótkoterminowego i sprzedaży samochodów używanych. Jest on odpowiedzialny za zarządzanie oraz realizację planów sprzedażowych obu działów zlokalizowanych w profesjonalnym centrum sprzedaży samochodów używanych poleasingowych ALD Automotive w Ożarowie Mazowieckim.

Oferta samochodów poleasingowych skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i pośredników sprzedaży. Decydując się na zakup samochodu używanego oferowanego przez ALD Automotive klient ma gwarancję, iż pojazd posiada pełną historię serwisową, ma wiarygodny przebieg i podlegał obsłudze serwisowej zgodnie z zaleceniami producenta.

Ilość wyświetleń (10610)/Komentarze (0)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby dodawać komentarze.

Kategorie