Honda Accord znika z europejskiego rynku?

Honda Accord znika z europejskiego rynku?

Media obiegła informacja o wycofaniu z gamy europejskich modeli Hondy Accord. Źródło okazuje się dość odległe (Australia), a decyzja jeszcze nie zapadła.

Temat wywołał Stephen Collins, szef Honda Australia, w swojej wypowiedzi dla australijskiego portalu The Motor Report. Z Honda UK pochodzi też informacja, że Accord sedan i Tourer VIII generacji prawdopodobnie w przyszłym roku znikną z gamy, nie doczekawszy się wymiany na generację IX. "Dziewiątka" znana jest na rynkach USA, Kanady, Australii, Chin i rosyjskim.
24 października 2014/Ilość wyświetleń (8819)/Komentarze (0)
Kategorie: Wydarzenia
Tagi:
Audi aktualizuje mapy nawigacji online

Audi aktualizuje mapy nawigacji online

Audi wyznacza kierunki w mobilnych systemach infotainment. Cztery pierścienie są pierwszym w Europie producentem samochodów oferującym mapy nawigacji aktualizowane online.
23 października 2014/Ilość wyświetleń (11100)/Komentarze (0)
Tagi:
Opel zatrudnia pracowników w gliwicach - 300 nowych miejsc pracy

Opel zatrudnia pracowników w gliwicach - 300 nowych miejsc pracy

General Motors Manufacturing Poland zatrudni 300 nowych pracowników. Będą oni częścią załogi produkującej kolejną generację całkowicie nowego Opla Astry.

21 października 2014/Ilość wyświetleń (6582)/Komentarze (0)
Kategorie: Wydarzenia
Tagi:
Sesja Agnieszki Radwańskiej z nowym Lexusem NX

Sesja Agnieszki Radwańskiej z nowym Lexusem NX

Podczas tegorocznego turnieju tenisowego w Rzymie Agnieszka Radwańska przyciągnęła uwagę mediów z całego świata za sprawą kwiecistej sukienki, w której wystąpiła na korcie. Najwidoczniej nasza tenisistka dobrze czuje się w wyróżniających się kreacjach, ponieważ po powrocie do Polski Isia wzięła udział w sesji zdjęciowej z Lexusem NX, prezentując ekskluzywne suknie od czołowych projektantów mody.

Trzeba przyznać, że Agnieszka doskonale wygląda nie tylko w krótkiej, sportowej sukience, którą nosi na korcie, ale również w długich, eleganckich sukniach, w których z powodzeniem może pokazać się na czerwonym dywanie... lub w towarzystwie ekskluzywnego SUV-a, jakim jest nowy Lexus NX.

20 października 2014/Ilość wyświetleń (10289)/Komentarze (0)
Kategorie: Premiery
Tagi:
Nowy system wykrywania pieszych - Ford Mondeo 2015

Nowy system wykrywania pieszych - Ford Mondeo 2015

Wraz z nowym Fordem Mondeo debiutuje nowa technologia wykrywania pieszych, która pomaga zredukować skutki wypadków, a w niektórych przypadkach całkowicie im zapobiega.

Oprócz systemu Pre-Collision Assist z technologią wykrywania pieszych Pedestrian Detection, nowy Ford Mondeo 2015 oferuje najbardziej zróżnicowaną gamę jednostek napędowych, w tym pierwszą wersję tego modelu z napędem hybrydowym. Na początku przyszłego roku pojawi się również odmiana napędzana 210-konnym silnikiem TDCi z układem podwójnego, sekwencyjnego turbodoładowania.
15 października 2014/Ilość wyświetleń (10789)/Komentarze (0)
Kategorie: Bezpieczna jazda
Tagi:
RSS

Kategorie