HUTCHINSON

Francuska Grupa Hutchinson, należąca obecnie do Grupy Total, jest liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku. Hutchinson należy do światowej czołówki w przetwarzaniu elastomerów. Firma posiada lokalizacje w Europie (w tym 5 zakładów w Polsce), Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Zatrudnia prawie 26 000 specjalistów w 119 fabrykach w 25 krajach.
15 lutego 2013/Ilość wyświetleń (9793)/Komentarze (0)

GOETZE

Goetze to marka amerykańskiej korporacji Federal Mogul. Marka Goetze należy do niemieckiego oddziału FM - Federal Mogul Burscheid GmbH. Firma ta powstała w 1887 roku w Burscheid koło Kolonii jako Goetze AG. Jednym z założycieli był Friedrich Goetze, który wynalazł miedziano-azbestowy pierścień uszczelniający.
Obecnie pod marką Goetze produkowane są komponenty i części zamienne do silników spalinowych: pierścienie tłokowe, tuleje cylindrowe, uszczelki pod głowice, uszczelki zaworów, zestawy śrub do głowic, uszczelki układu wydechowego i pozostałe uszczelki silnika.
12 lutego 2013/Ilość wyświetleń (4452)/Komentarze (0)

GLASER

GLASER to marka hiszpańskiej firmy DANA AUTOMOCIÓN, S.A. z Saragossy, należącej do amerykańskiej korporacji DANA. Uszczelki motoryzacyjne Glaser są produkowane od 40 lat i dostarczane zarówno do producentów samochodów, takich jak Nissan, DaimlerChrysler, Ford, Suzuki, John Deere oraz MWM, jak i na rynek wtórny części zamiennych - aftermarket.  
12 lutego 2013/Ilość wyświetleń (3787)/Komentarze (0)

ELRING

ElringKlinger AG z główną siedzibą w Dettingen/Erms (Badenia Wirtembergia) to niemiecki producent uszczelek, zestawów uszczelek i akcesoriów do samochodów osobowych i użytkowych. Posiada lokalizacje w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Włoszech, na Węgrzech, Turcji, Kanadzie, USA, Meksyku, Brazylii, Indiach, Chinach, Korei, Japonii i RPA. Wyroby firmy sprzedawane są w 140 krajach.
10 lutego 2013/Ilość wyświetleń (3525)/Komentarze (0)

CORTECO

CORTECO GmbH z Hirchberg (Badenia Wirtembergia) to niemiecka firma należąca do grupy Freunderberg & Co. KG z siedzibą w Weinheim. Corteco jest specjalistą w sektorze uszczelnień, na motoryzacyjnym niezależnym rynku części zamiennych – Independent Aftermerket (IAM).
Firma CORTECO została założona w 1996 roku, zaś marka CORTECO została po raz pierwszy zarejestrowana w 1932 roku we Włoszech jako marka produktu dla promieniowych pierścieni uszczelniających wału, popularnie zwanych w Polsce z niemieckiego „simeringami”. Pierścienie te były produkowane i sprzedawane  we Włoszech przez firmę Corte & Cosso (obecnie Corcos Industriale S.a.s.), partnera grupy Freudenberg.

9 lutego 2013/Ilość wyświetleń (3541)/Komentarze (0)
RSS
12

Kategorie