MONROE

Monroe to marka amerykańskiej korporacji TENNECO z główną siedzibą w Lake Forest (Illinois). Inne marki Tenneco to: Axios, Rancho, Fric-Rot, Kinetic, Marzocchi (układy zawieszenia), Dynomax, Fonos, Lukey, Trush (układy wydechowe), Walker (kontrola emisji spalin), Clevite (elastomery do redukcji hałasu, drgań i wibracji, NVH). Nazwa Monroe pochodzi od miejscowości koło Detroit w USA, gdzie w 1926 r powstał pierwszy na świecie dźwignicowy amortyzator dwustronnego działania.
24 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (19419)/Komentarze (0)

SACHS

Sachs to marka grupy ZF Friedrichshafen AG z główną siedzibą w Friedrichshafen (Badenia-Wittembergia, Niemcy). ZF zajmuje się projektowaniem, produkcją, badaniami i rozwojem w przemyśle motoryzacyjnym. Jest światowym dostawcą podzespołów przeniesienia napędu (sprzęgła) oraz podwozia samochodów osobowych i użytkowych. Ponadto dostarcza sprzęt budowlany i działa w takich branżach, jak kolej, statki, obrona i awiacja.  
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (7369)/Komentarze (0)

KONI

Holenderska Grupa KONI to producent wysokiej jakości amortyzatorów do pojazdów oraz innych urządzeń – np. wind, drzwi, pralek przemysłowych, mostów. Amortyzatory KONI zastosowano m.in. w słynnym London Eye. Siedziba zarządu, zakład produkcyjny i dział badawczo-rozwojowy znajdują się w Oud Beijerland. Trzy główne grupy produktowe KONI to: samochody osobowe i wyścigowe, autobusy, ciężarówki i przyczepy oraz pojazdy szynowe.  
19 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5111)/Komentarze (0)

KAMOKA

KAMOKA to marka handlowa czeskiej firmy M.O.Z SERVIS spol. s r. o. z miejscowości Dolní Benešov. Marka ta została utworzona w 2004 roku. Wyroby KAMOKA produkowane są w USA, Japonii, Hong Kongu i na Dalekim Wschodzie przez dokładnie wyselekcjonowanych producentów, posiadających certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 9002 i VDA6. Przeznaczone są do samochodów osobowych i ciężarowych. Drugą marką M.O.Z. jest KMK.
16 lutego 2013/Ilość wyświetleń (12109)/Komentarze (0)

KAGER

KAGER to marka części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Jej twórcą i właścicielem jest firma Fota S.A. z główna siedzibą w Gdyni. Fota, której historia sięga lat 70-tych ubiegłego wieku, to czołowy polski dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, oraz sprzętu i narzędzi serwisowych. Współpracuje w tej branży z około 200 firmami, miedzy innymi tak renomowanymi producentami z USA, Niemiec i Szwecji jak: ATE, Bosch, Federal Mogul, MANN-HUMMEL, SKF i ZF.
16 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5424)/Komentarze (0)
RSS
12

Kategorie