ROULUNDS BRAKING

Roulunds Braking to duński producent podzespołów hamulcowych dla motoryzacji. Posiada fabryki w Danii (Odense), Francji, Indiach i Chinach. Zatrudnia ponad 2500 pracowników. Firma zastała założona w Danii w 1736 roku. Początkowo produkowała liny, a od 1872 r pasy transmisyjne. W 1926 rozpoczęła działalność w branży hamulcowej. W 2003 r oddział produkcji materiałów ciernych połączył się z amerykańską korporacją MAT Holdings i zmienił nazwę na obecną Roulunds Braking.   
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8175)/Komentarze (0)

ROADHOUSE

Roadhouse to jedna z marek hiszpańskiej firmy Eurofren Systems, jednego z wiodących europejskich producentów samochodowych części hamulcowych, przeznaczonych na rynek wtórny (AE). Pozostałe marki E.S. to Remsa i Woking. Główną siedzibą firmy jest Madryt. Obecnie Eurofren Systems wchodzi w skład amerykańskiej korporacji TRW Automotive. Klocki Roadhouse to ponad 2000 referencji do samochodów europejskich, amerykańskich, azjatyckich i australijskich. 
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (10028)/Komentarze (0)

REMSA

Remsa to marka hiszpańskiej firmy Eurofren Systems, jednego z wiodących europejskich producentów samochodowych części hamulcowych, przeznaczonych na rynek wtórny (AE). Pozostałe marki E.S. to Roadhouse i Woking. Główną siedzibą firmy jest Madryt. Obecnie Eurofren Systems wchodzi w skład amerykańskiej korporacji TRW Automotive. Produkuje rocznie ponad 20 mln zestawów klocków hamulcowych i 2 mln szczęk hamulcowych. 
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8013)/Komentarze (0)

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER to marka grupy ZF Friedrichshafen AG z główną siedzibą w Friedrichshafen (Badenia-Wittembergia, Niemcy). ZF AG zajmuje się projektowaniem, produkcją, badaniami i rozwojem w przemyśle motoryzacyjnym. Jest światowym dostawcą podzespołów OE przeniesienia napędu oraz podwozia samochodów osobowych i użytkowych. Ponadto dostarcza sprzęt budowlany i działa w takich branżach, jak kolej, statki, obrona i awiacja. Posiada 123 zakłady produkcyjne i 6 ośrodków badawczo-rozwojowych w 27 krajach i zatrudnia około 65 000 pracowników. Obrót firmy w 2010 roku wyniósł prawie 13 mln euro.
19 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5445)/Komentarze (0)

GIRLING

Girling Ltd z siedzibą w Shirley (W. Brytania)  to firma znana z produkcji podzespołów hamulcowych OE dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Jest to jeden z najstarszych producentów klocków hamulcowych na świecie. Wchodzi w skład amerykańskiej korporacji TRW.
Produkuje: klocki, tarcze i szczęki hamulcowe, cylinderki,  pompy i elastyczne przewody hamulcowe, zestawy hamulcowe, czujniki zużycia hamulców, urządzenia wspomagające, korektory siły hamowania, pompy i siłowniki sprzęgła.
12 lutego 2013/Ilość wyświetleń (4861)/Komentarze (0)
RSS
123

Kategorie