MŰLLER FILTER

MŰLLER FILTER to marka filtrów włoskiej firmy N.D.R. S.r.l. z główną siedzibą w Bricherasio (40 km od Turynu). N.D.R. to firma rodzinna, posiada dwie fabryki we Włoszech i jedną w Rumunii. Jest jednym z kluczowych europejskich dostawców produktów jakości OE na rynek motoryzacyjnych części zamiennych – aftermarket. Posiada certyfikaty: ISO9001:2008 oraz ISO14001:2004.
24 lutego 2013/Ilość wyświetleń (7694)/Komentarze (0)

MECAFILTER

Mecafilter to marka filtrów francuskiej Grupy Mecaplast z główną siedzibą w Monaco.  MECAPLAST jest jednym z największych producentów części samochodowych w Europie. Posiada fabryki w Europie – w Czechach, Francji, Polsce, W. Brytanii, Włoszech, Serbii, Hiszpanii i Turcji a także w Brazylii, Meksyku, Indiach oraz Chinach i zatrudnia ok. 5500 pracowników. Wartość sprzedaży w 2010 roku wyniosła 627 mln euro.
23 lutego 2013/Ilość wyświetleń (4942)/Komentarze (0)

KNECHT

KNECHT to obecnie marka niemieckiej firmy MAHLE Filtersysteme GmbH, należącej do Grupy MAHLE. Koncern ten, posiadający główną siedzibą w Stuttgarcie, istnieje od 1920 roku i należy obecnie do 30 największych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Wyroby Mahle to elementy silników spalinowych oraz podzespoły peryferyjne silników i filtry. Firma posiada około 100 zakładów produkcyjnych, 8 ośrodków badawczo rozwojowych i zatrudnia ponad 49000 pracowników. Zakłady MAHLE znajdują się w Europie m.in. w Polsce (Krotoszyn i Wrocław), W. Brytanii, Holandii, Hiszpanii, na Węgrzech oraz w Ameryce Północnej, Południowej i Azji – m.in. w USA, Turcji, Japonii i Chinach. 
19 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5923)/Komentarze (0)

FILTRON

WIX-FILTRON Sp. z o.o. z siedzibą w Gostyniu niedaleko Leszna to polsko-amerykańska firma, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych. Spółka powstała jako joint venture polskiej firmy Filtron i WIX Filters z Gastonia (Północna Karolina, USA). Należy do międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego Affinia Group z główną siedzibą w Ann Arbor (Michigan, USA).
11 lutego 2013/Ilość wyświetleń (6150)/Komentarze (0)

FIAAM

FIAAM to marka handlowa filtrów włoskiej grupy Sogefi S.p.a. z główną siedzibą w Mantua (Lombardia). Sogefi jest jednym ze światowych liderów w branży części samochodowych zarówno oryginalnych OE, jak i sprzedawanych na niezależnym rynku wtórnym IAM. Posiada 46 fabryk w 17 krajach na 5 kontynentach. Specjalizuje się w elementach silników oraz zawieszenia pojazdów, współpracując z najważniejszymi światowymi producentami samochodów.
11 lutego 2013/Ilość wyświetleń (3236)/Komentarze (0)
RSS
12

Kategorie