Ostatnie BMW M3 Coupe

Ostatnie BMW M3 Coupe

Z taśmy produkcyjnej zakładu BMW w Regensburgu zjechało ostatnie BMW M3 Coupe.

BMW M3 Coupe czwartej generacji weszło do sprzedaży w 2007 roku i od tego czasu sprzedało się w liczbie 40 000 egzemplarzy. Z kolei wersja sedan trafiła do 10 000 nabywców, a odmiana Cabrio do 16 000 entuzjastów jazdy w sportowym stylu. Produkcja kabrioletu zakończy się we wrześniu tego roku.
15 lipca 2013/Ilość wyświetleń (9285)/Komentarze (0)
Kategorie: Wydarzenia
Tagi:
Reflektory diodowe Audi Matrix

Reflektory diodowe Audi Matrix

Audi wzmacnia swoją pozycję lidera w dziedzinie technik oświetlenia, przedstawiając nowość na skalę światową. W nowym Audi A8, które pod koniec 2013 pojawi się na rynku, zadebiutują reflektory diodowe Audi Matrix. Dzięki nim, koncern z Ingolstadt zapoczątkuje nowy rozdział historii oświetlenia samochodowego.
15 lipca 2013/Ilość wyświetleń (9368)/Komentarze (0)
Kategorie: Budowa Samochodu
Tagi:
BMW i3 - samochód elektryczny segmentu premium

BMW i3 - samochód elektryczny segmentu premium

BMW Group wkracza na ścieżkę przewodnictwa w zakresie kształtowania indywidualnej mobilności w segmencie premium. Prace badawcze i rozwojowe prowadzone od 2007 roku w ramach projektu BMW i dały podwaliny dla rozwiązań z zakresu zrównoważonej mobilności, ukształtowanych w dużej mierze przez zmiany środowiskowe, ekonomiczne i społeczne zachodzące na całym świecie.
15 lipca 2013/Ilość wyświetleń (10095)/Komentarze (0)
Kategorie: Koncepty
Tagi:

BMW TwinPower Turbo - silniki roku 2013

Dwa powody do radości dla BMW Group podczas tegorocznej edycji konkursu Engine of the Year.

TwinPower Turbo
BMW Group kontynuuje pasmo sukcesów w międzynarodowym konkursie na silnik roku, odnotowując dwa kolejne zwycięstwa w klasie. Dwa najnowsze wyróżnienia podczas tej prestiżowej imprezy przyznano jednostkom napędowym montowanym w modelach BMW oraz MINI, charakteryzującym się sportowymi osiągami przy wyjątkowo wysokiej wydajności. Powtarzając zeszłoroczny wynik, 2-litrowy czterocylindrowy silnik wyposażony w technologię BMW TwinPower Turbo, montowany w BMW serii 1, serii 3 oraz serii 5, znalazł się na czele swojej kategorii pojemności.
9 lipca 2013/Ilość wyświetleń (17247)/Komentarze (0)
Kategorie: Budowa Samochodu
Tagi:
RSS

Kategorie