SBS

Grupa SBS czyli Scandinavian Brake Systems A/S z główną siedzibą w Svendborg (Dania) zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją części do układów hamulcowych samochodów i motocykli oraz podzespołów dla obiektów energetycznych i przemysłowych, np. elektrowni wiatrowych. Wyroby SBS są dostarczane producentom pojazdów oraz na niezależny rynek wtórny.
27 lutego 2013/Ilość wyświetleń (10279)/Komentarze (0)

SACHS

Pod marką Sachs produkowane są podzespoły OEM układów: przeniesienia napędu – sprzęgła kompletne nowe, sprzęgła regenerowane, koła zamachowe dwumasowe, łożyska pilotujące, sprzęgła wiskotyczne wentylatora chłodnicy, cylindry, cylinderki i przewody hydrauliczne sprzęgieł oraz zawieszenia: amortyzatory Super Touring (standardowe) i Advantage (wyczynowe) oraz... 
27 lutego 2013/Ilość wyświetleń (6822)/Komentarze (0)

SACHS

Sachs to marka grupy ZF Friedrichshafen AG z główną siedzibą w Friedrichshafen (Badenia-Wittembergia, Niemcy). ZF zajmuje się projektowaniem, produkcją, badaniami i rozwojem w przemyśle motoryzacyjnym. Jest światowym dostawcą podzespołów przeniesienia napędu (sprzęgła) oraz podwozia samochodów osobowych i użytkowych. Ponadto dostarcza sprzęt budowlany i działa w takich branżach, jak kolej, statki, obrona i awiacja.  
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (7367)/Komentarze (0)

RUVILLE

Ruville to niemiecka firma handlowa z Hamburga, należąca do Schaeffler Automotive Aftermarket GmbH & Co. KG z Langen (Hesja). Jest dostawcą części zamiennych OE układu przeniesienia napędu, silnika i zawieszenia produkcji niemieckich firm FAG, INA i LuK , tworzących grupę Schaeffler Technologies GmbH & Co. KG z Herzogenaurach i Schweinfurt („Trzy silne marki w motoryzacji, przemyśle i awiacji”).
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (7599)/Komentarze (0)

ROULUNDS BRAKING

Roulunds Braking to duński producent podzespołów hamulcowych dla motoryzacji. Posiada fabryki w Danii (Odense), Francji, Indiach i Chinach. Zatrudnia ponad 2500 pracowników. Firma zastała założona w Danii w 1736 roku. Początkowo produkowała liny, a od 1872 r pasy transmisyjne. W 1926 rozpoczęła działalność w branży hamulcowej. W 2003 r oddział produkcji materiałów ciernych połączył się z amerykańską korporacją MAT Holdings i zmienił nazwę na obecną Roulunds Braking.   
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8175)/Komentarze (0)
RSS
12345678910 Ostatni

Kategorie