ROADHOUSE

Roadhouse to jedna z marek hiszpańskiej firmy Eurofren Systems, jednego z wiodących europejskich producentów samochodowych części hamulcowych, przeznaczonych na rynek wtórny (AE). Pozostałe marki E.S. to Remsa i Woking. Główną siedzibą firmy jest Madryt. Obecnie Eurofren Systems wchodzi w skład amerykańskiej korporacji TRW Automotive. Klocki Roadhouse to ponad 2000 referencji do samochodów europejskich, amerykańskich, azjatyckich i australijskich. 
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (10029)/Komentarze (0)

REMSA

Remsa to marka hiszpańskiej firmy Eurofren Systems, jednego z wiodących europejskich producentów samochodowych części hamulcowych, przeznaczonych na rynek wtórny (AE). Pozostałe marki E.S. to Roadhouse i Woking. Główną siedzibą firmy jest Madryt. Obecnie Eurofren Systems wchodzi w skład amerykańskiej korporacji TRW Automotive. Produkuje rocznie ponad 20 mln zestawów klocków hamulcowych i 2 mln szczęk hamulcowych. 
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8014)/Komentarze (0)

PIERBURG

Pierburg to obecnie marka należąca do niemieckiej grupy firm Kolbenschmidt Pierburg – KSPG AG, produkującej elementy silników samochodowych. Grupa ta posiada zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Chinach, zatrudnia około 11000 pracowników. KSPG AG jest motoryzacyjnym oddziałem korporacji Rheinmetall AG z główną siedzibą w Düsseldorfie.
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (9227)/Komentarze (0)

PHILIPS

Koninklijke Philips Electronics N.V. (Royal Philips Electronics), to wielki międzynarodowy koncern elektroniczny. Główna siedziba firmy znajduje się w Eindhoven (Holandia). Philips to jeden z największych producentów elektroniki na świecie. Zatrudnia 119 000 pracowników w ponad 60 krajach. W 2010 roku wartość sprzedaży produktów firmy wyniosła 25,42 mld euro.  
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (7021)/Komentarze (0)

PERFECT CIRCLE

Perfect Circle to marka niemieckiej firmy Mahle Aftermarket GmbH, należącej do Grupy Mahle. Grupa ta, posiadająca główną siedzibą w Stuttgarcie, należy do 30 największych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Wyroby Mahle to elementy silników spalinowych oraz podzespoły peryferyjne silników i filtry. Firma posiada około 100 zakładów produkcyjnych, 8 ośrodków badawczo rozwojowych i zatrudnia ponad 49000 pracowników. Produkty dostarczane pod marką Perfect Circle to: tłoki, zestawy pierścieni tłokowych, tuleje cylindrowe, łożyska walów, zawory, prowadnice zaworów, gniazda zaworów. W przyszłości zakres wyrobów Perfect Circle ma się pokrywać z odpowiednim zakresem marki Mahle Original.  

26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (7763)/Komentarze (0)
RSS
12345678910 Ostatni

Kategorie