MAHLE ORIGINAL

Mahle Original to marka niemieckiej firmy Mahle Aftermarket GmbH, należącej do Grupy Mahle. Grupa ta, posiadająca główną siedzibą w Stuttgarcie, należy do 30 największych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Wyroby Mahle to elementy silników spalinowych oraz podzespoły peryferyjne silników i filtry. Mahle Polska Sp. z o.o. w Krotoszynie, produkuje: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory.  
23 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8373)/Komentarze (0)

MAHLE FILTER

Mahle Filter - obecnie Mahle Original – to marka niemieckiej Grupy Mahle. Koncern ten, posiadający główną siedzibą w Stuttgarcie, należy do 30 największych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Wyroby Mahle to elementy silników spalinowych oraz podzespoły peryferyjne silników i filtry. Marki Mahle to: MAHLE Original, Knecht, Perfect Circle, Metal Leve i Clevite.  
23 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5127)/Komentarze (0)

MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli S.p.A. to duża włoska firma z Corbetta (prowincja Mediolan), zajmująca się projektowaniem, produkcją i rozwojem części motoryzacyjnych. Należy do grupy FIAT. Posiada 77 zakładów produkcyjnych, 11 ośrodków badawczo-rozwojowych i 26 innych ośrodków w 18 krajach m.in. w Polsce. Zatrudnia 32 000 pracowników, zaś w 2009 obroty firmy osiągnęły 4,5 mld euro.  
23 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5233)/Komentarze (0)

LUK

LuK to niemiecki producent mechanicznych podzespołów motoryzacyjnych. Najbardziej znanymi wyrobami firmy są sprzęgła - wg firmy co czwarty samochód zjeżdżający z linii produkcyjnej na całym świecie jest wyposażony w jej sprzęgło, zaś nazwa to skrót od Lamellen- und Kupplungsbau (producent tarcz i sprzęgieł). Siedziba zarządu międzynarodowej grupy LuK mieści się w Brühl (Schwarzwald). Firma posiada 18 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Zatrudnia ponad 10 400 pracowników. Produkuje rocznie około 17 mln sprzęgieł do samochodów i traktorów.
20 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8967)/Komentarze (0)

LUCAS

Pod marką Lucas powstają sztandarowe produkty do układów hamulcowych, które w przypadku tej brytyjskiej marki mają ponad 90-letnią tradycję. Obecnie dział zajmujący się produkcją komponentów układu hamulcowego należy do amerykańskiej korporacji TRW Automotive. Systemy hamulców tarczowych Lucas są dostarczane do takich producentów samochodów, jak Mercedes, Audi, Volvo, Suzuki, General Motors, Ford, Nissan, Toyota i Mitsubishi. 

20 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5298)/Komentarze (0)
RSS
Pierwszy 234567891011 Ostatni

Kategorie