LESJOFŐRS

Lesjöfors AB z główną siedzibą w Karlstad w południowej Szwecji to firma obecnie posiadająca w ofercie największy na świecie zakres sprężyn śrubowych przeznaczonych na motoryzacyjny rynek wtórny. Wyroby motoryzacyjne są sprzedawane pod markami Lesjöfors i Kilen 
20 lutego 2013/Ilość wyświetleń (4951)/Komentarze (0)

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER to marka grupy ZF Friedrichshafen AG z główną siedzibą w Friedrichshafen (Badenia-Wittembergia, Niemcy). ZF AG zajmuje się projektowaniem, produkcją, badaniami i rozwojem w przemyśle motoryzacyjnym. Jest światowym dostawcą podzespołów OE przeniesienia napędu oraz podwozia samochodów osobowych i użytkowych. Ponadto dostarcza sprzęt budowlany i działa w takich branżach, jak kolej, statki, obrona i awiacja. Posiada 123 zakłady produkcyjne i 6 ośrodków badawczo-rozwojowych w 27 krajach i zatrudnia około 65 000 pracowników. Obrót firmy w 2010 roku wyniósł prawie 13 mln euro.
19 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5456)/Komentarze (0)

KONI

Holenderska Grupa KONI to producent wysokiej jakości amortyzatorów do pojazdów oraz innych urządzeń – np. wind, drzwi, pralek przemysłowych, mostów. Amortyzatory KONI zastosowano m.in. w słynnym London Eye. Siedziba zarządu, zakład produkcyjny i dział badawczo-rozwojowy znajdują się w Oud Beijerland. Trzy główne grupy produktowe KONI to: samochody osobowe i wyścigowe, autobusy, ciężarówki i przyczepy oraz pojazdy szynowe.  
19 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5121)/Komentarze (0)

KOLBENSCHMIDT

Kolbenschmidt GmbH to obecnie firma należąca do niemieckiej grupy Kolbenschmidt Pierburg – KSPG AG, produkującej elementy silników samochodowych. Grupa ta posiada zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Chinach, zatrudnia około 11000 pracowników. Tworzy ją 6 oddziałów: KS Kolbenschmidt, Pierburg, Pierburg Pump Technology, KS Aluminium Technologie, KS Gleitlager i Motor Service. Główna siedziba grupy oraz Kolbenschmidt GmbH znajdują się w Neckarsulm (Badenia Wirtembergia).
19 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8655)/Komentarze (0)

KNECHT

KNECHT to obecnie marka niemieckiej firmy MAHLE Filtersysteme GmbH, należącej do Grupy MAHLE. Koncern ten, posiadający główną siedzibą w Stuttgarcie, istnieje od 1920 roku i należy obecnie do 30 największych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Wyroby Mahle to elementy silników spalinowych oraz podzespoły peryferyjne silników i filtry. Firma posiada około 100 zakładów produkcyjnych, 8 ośrodków badawczo rozwojowych i zatrudnia ponad 49000 pracowników. Zakłady MAHLE znajdują się w Europie m.in. w Polsce (Krotoszyn i Wrocław), W. Brytanii, Holandii, Hiszpanii, na Węgrzech oraz w Ameryce Północnej, Południowej i Azji – m.in. w USA, Turcji, Japonii i Chinach. 
19 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5930)/Komentarze (0)
RSS
Pierwszy 45678910111213 Ostatni

Kategorie