Getac Z710: Pancerny tablet z Androidem

13 lutego 2013/Kategorie: Aktualnosci, Premiery, Technika, Car Audio, Nawigacje, CB

Getac wprowadził do sprzedaży pierwszy w swojej ofercie tablet działający pod kontrolą systemu Android. Mały i lekki tablet Z710 jest poręczny, a równocześnie, podobnie jak inne sprzęty z rodziny Getac, niezwykle wytrzymały. Doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach atmosferycznych, jak i w konfrontacji z wymagającym użytkownikiem. 
Tablet Z710, jak wszystkie produkty Getac, zapewnia ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne (m.in. upadki z wysokości 180 cm), wstrząsy, wibracje oraz szczelność na poziomie IP65, która zapewnia ochronę przed strumieniem wody i pyłem. Dodatkową ochronę stanowi stylowa, wzmocniona obudowa, która jest również elementem oryginalnego designu.
Urządzenie stworzono z myślą o szerokim gronie odbiorców i rozległym zakresie zastosowań. Producent kieruje sprzęt m.in. do branży logistycznej, przy organizacji produkcji, dla pracowników terenowych oraz służb mundurowych. Wytwórca przewidział także możliwość instalacji urządzenia w pojazdach dzięki dedykowanej stacji dokującej. W praktyce tablet sprawdza się wszędzie, gdzie potrzebne jest niezawodne urządzenie o kompaktowych wymiarach, zapewniające wysoki komfort użytkowania.
Getac Z710 jest niezastąpiony również po godzinach. Wytrzymała bateria pozwala zabrać go w długą podróż z dziećmi i zapewnić rozrywkę np. wyświetlając bajki. Sprzęt sprawdzi się też w plenerze i na pikniku. Na tablet można bezkarnie wylać dziecięcy soczek i następnie opłukać go wodą. Można go bez obaw upuścić, zasypać piaskiem i dalej będzie działać bez zarzutu. Podczas rodzinnych wycieczek oraz pikników doskonale przyda się również zintegrowany aparat fotograficzny z matrycą 5 Mpix i funkcją auto focus.
Najwrażliwszym elementem tabletów jest zwykle ekran. Dlatego producent zwrócił szczególną uwagę na jego właściwe zabezpieczenie. Opracowana specjalnie dla tego produktu technologia LumiBond™ stanowi połączenie rozwiązań technicznych Gorilla Glass, pojemnościowego panelu dotykowego oraz OCR (Optical Clear Resin). Wszystko by zapewnić najwyższą czułość ekranu przy jego maksymalnej ochronie. Ekran reaguje na dotyk sprawnie i bez opóźnień, a jego obsługę ułatwia również dołączony rysik. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że tablet może być obsługiwany w rękawiczkach, zwłaszcza biorąc pod uwagę zimową aurę za oknem. Zastosowane powłoki antyodblaskowe Getac QuadraClear™ zapewniają wysoką czytelność ekranu niezależnie od pogody i doświetlenia otoczenia.

Ilość wyświetleń (7335)/Komentarze (0)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby dodawać komentarze.

Kategorie