Audi aktualizuje mapy nawigacji online

Audi aktualizuje mapy nawigacji online

23 października 2014/Kategorie: Car Audio, Nawigacje, CB

Nowa usługa - element bogatej oferty connect - jest już dostępna w odmłodzonych seriach modelowych Audi A6 i Audi A7 Sportback.

Aktualizacja mapy nawigacji online - Audi connect

Nową usługą connect „Aktualizacja mapy online“, Audi wskazuje swoim klientom najlepsza drogę. Jeśli nowe Audi A6 lub Audi A7 Sportback wyposażone jest w Audi connect, to jego kierowca może teraz, w superszybkim standardzie przesyłu danych LTE, pobrać aktualizację map nawigacji bezpośrednio do samochodu. Warunkiem jest korzystanie z nawigacji MMI Navigation plus. Dodatkowo można ściągnąć te dane na komputer ze strony myAudi-Plattform (www.audi.de/myaudi), a potem przenieść je do samochodowej nawigacji za pomocą karty SD. Trzecia możliwość to ich instalacja w salonie Audi.


Reklama e-ac24.pl


MMI Navigation plus

Gdy dostępna jest kolejna aktualizacja mapy, kierowca otrzymuje informację z systemu nawigacji MMI Navigation plus. Aktualizacje pojawiają się w odstępach co sześć tygodni, pierwszych pięć jest nieodpłatnych. Klient może sam zadecydować czy chce zaktualizować mapę całej Europy czy tylko poszczególnych regionów. Podczas aktualizacji online system nawigacji funkcjonuje bez przeszkód i ograniczeń.

 


Ilość wyświetleń (10949)/Komentarze (0)

Tagi:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby dodawać komentarze.

Kategorie