Brembo Extrema: Zaciski dla LaFerrari

 Brembo prezentuje nowe zaciski „Extrema”, zaprojektowane specjalnie dla samochodów sportowych. Zostaną wykorzystane w następcy Ferrari Enzo – modelu LaFerrari zaprezentowanym po raz pierwszy na Targach Motoryzacyjnych w Genewie. Nowe, lekkie zaciski „Extrema” firmy Brembo współpracują z tarczami wykonanymi ze związków ceramicznych. 
18 marca 2013/Ilość wyświetleń (13599)/Komentarze (0)

ROULUNDS BRAKING

Roulunds Braking to duński producent podzespołów hamulcowych dla motoryzacji. Posiada fabryki w Danii (Odense), Francji, Indiach i Chinach. Zatrudnia ponad 2500 pracowników. Firma zastała założona w Danii w 1736 roku. Początkowo produkowała liny, a od 1872 r pasy transmisyjne. W 1926 rozpoczęła działalność w branży hamulcowej. W 2003 r oddział produkcji materiałów ciernych połączył się z amerykańską korporacją MAT Holdings i zmienił nazwę na obecną Roulunds Braking.   
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8092)/Komentarze (0)

ROADHOUSE

Roadhouse to jedna z marek hiszpańskiej firmy Eurofren Systems, jednego z wiodących europejskich producentów samochodowych części hamulcowych, przeznaczonych na rynek wtórny (AE). Pozostałe marki E.S. to Remsa i Woking. Główną siedzibą firmy jest Madryt. Obecnie Eurofren Systems wchodzi w skład amerykańskiej korporacji TRW Automotive. Klocki Roadhouse to ponad 2000 referencji do samochodów europejskich, amerykańskich, azjatyckich i australijskich. 
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (9923)/Komentarze (0)

REMSA

Remsa to marka hiszpańskiej firmy Eurofren Systems, jednego z wiodących europejskich producentów samochodowych części hamulcowych, przeznaczonych na rynek wtórny (AE). Pozostałe marki E.S. to Roadhouse i Woking. Główną siedzibą firmy jest Madryt. Obecnie Eurofren Systems wchodzi w skład amerykańskiej korporacji TRW Automotive. Produkuje rocznie ponad 20 mln zestawów klocków hamulcowych i 2 mln szczęk hamulcowych. 
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (7941)/Komentarze (0)

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER to marka grupy ZF Friedrichshafen AG z główną siedzibą w Friedrichshafen (Badenia-Wittembergia, Niemcy). ZF AG zajmuje się projektowaniem, produkcją, badaniami i rozwojem w przemyśle motoryzacyjnym. Jest światowym dostawcą podzespołów OE przeniesienia napędu oraz podwozia samochodów osobowych i użytkowych. Ponadto dostarcza sprzęt budowlany i działa w takich branżach, jak kolej, statki, obrona i awiacja. Posiada 123 zakłady produkcyjne i 6 ośrodków badawczo-rozwojowych w 27 krajach i zatrudnia około 65 000 pracowników. Obrót firmy w 2010 roku wyniósł prawie 13 mln euro.
19 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5373)/Komentarze (0)
RSS
123

Kategorie