Borg & Beck: Nowy katalog sprzęgieł

Borg & Beck publikuje nowy katalog sprzęgieł. Zmieniona wersja, sygnowana numerem wydawniczym 21e, jest czwartym wydaniem uzupełnionym i jest lepsza niż kiedykolwiek. Zawiera zarówno wysprzęgliki centralne, popularne zestawy sprzęgłowe 2-w-1 i 3-w-1 jak również zakres 3-w-1 z wysprzęglikiem centralnym (CSC). 
5 maja 2013/Ilość wyświetleń (7012)/Komentarze (0)

SACHS

Pod marką Sachs produkowane są podzespoły OEM układów: przeniesienia napędu – sprzęgła kompletne nowe, sprzęgła regenerowane, koła zamachowe dwumasowe, łożyska pilotujące, sprzęgła wiskotyczne wentylatora chłodnicy, cylindry, cylinderki i przewody hydrauliczne sprzęgieł oraz zawieszenia: amortyzatory Super Touring (standardowe) i Advantage (wyczynowe) oraz... 
27 lutego 2013/Ilość wyświetleń (6738)/Komentarze (0)

SACHS

Sachs to marka grupy ZF Friedrichshafen AG z główną siedzibą w Friedrichshafen (Badenia-Wittembergia, Niemcy). ZF zajmuje się projektowaniem, produkcją, badaniami i rozwojem w przemyśle motoryzacyjnym. Jest światowym dostawcą podzespołów przeniesienia napędu (sprzęgła) oraz podwozia samochodów osobowych i użytkowych. Ponadto dostarcza sprzęt budowlany i działa w takich branżach, jak kolej, statki, obrona i awiacja.  
26 lutego 2013/Ilość wyświetleń (7289)/Komentarze (0)

LUK

LuK to niemiecki producent mechanicznych podzespołów motoryzacyjnych. Najbardziej znanymi wyrobami firmy są sprzęgła - wg firmy co czwarty samochód zjeżdżający z linii produkcyjnej na całym świecie jest wyposażony w jej sprzęgło, zaś nazwa to skrót od Lamellen- und Kupplungsbau (producent tarcz i sprzęgieł). Siedziba zarządu międzynarodowej grupy LuK mieści się w Brühl (Schwarzwald). Firma posiada 18 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Zatrudnia ponad 10 400 pracowników. Produkuje rocznie około 17 mln sprzęgieł do samochodów i traktorów.
20 lutego 2013/Ilość wyświetleń (8872)/Komentarze (0)

Borg & Beck

Borg & Beck to marka należąca obecnie do brytyjskiej firmy First Line Ltd z Bicester (Oxfordshire), zajmującą się dystrybucją części motoryzacyjnych OE. Pod marką Borg & Beck oferowane są następujące grupy produktów: zestawy sprzęgłowe -  2w1, 3w1, 3w1 CSC, do pojazdów z kołem dwumasowym; wysprzęgliki centralne (CSC) oraz elementy układu zawieszenia i kierowniczego – około 5000 referencji, m.in. wahacze, przeguby, końcówki drążków, stabilizatory, sworznie zwrotnicy i tuleje.

8 lutego 2013/Ilość wyświetleń (2584)/Komentarze (0)
RSS
12

Kategorie