ContiTech Power Transmission Group  wprowadzanowe katalogi produktów na 2014/2015

ContiTech Power Transmission Group wprowadzanowe katalogi produktów na 2014/2015

W styczniu 2014 roku ContiTech Power Transmission Group w segmencie Automotive Aftermarket wprowadza najnowszy katalog produktów na lata 2014/2015. 
26 grudnia 2013/Ilość wyświetleń (9573)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:
Akumulator w pokrywie bagażnika?

Akumulator w pokrywie bagażnika?

Volvo Car Group opracowało rewolucyjny projekt bardzo lekkich akumulatorów, które poprawią wydajność samochodów elektrycznych.

Akumulatory to obecnie najsłabsze ogniwo w procesie rozwoju samochodów elektrycznych i hybrydowych. Są ciężkie, drogie, mają stosunkowo niewielką pojemność i nie można ich dowolnie kształtować. Odpowiedzią na te problemy jest najnowszy projekt współfinansowany ze środków unijnych, którym kieruje londyński Imperial College. Badania trwały trzy i pół roku. W ich wyniku powstały specjalne panele, w które wyposażono eksperymentalny egzemplarz Volvo S80.
24 października 2013/Ilość wyświetleń (11504)/Komentarze (0)
Kategorie: Budowa Samochodu
Tagi:
Inteligentne systemy wspomagające w samochodach MINI

Inteligentne systemy wspomagające w samochodach MINI

Inteligentna sieć połączeń pomiędzy samochodem MINI, kierowcą i światem zewnętrznym tworzy nowe możliwości w zakresie potęgowania frajdy z jazdy, rozszerzania gamy funkcji podnoszących komfort podróży oraz oferowania najnowszych usług związanych z pokładową rozrywką. Od czasu debiutu, aplikacja MINI Connected wiedzie prym wśród oferowanych na rynku technologii pokładowych, zapewniając dostęp do innowacyjnych aplikacji i usług, które wspomagają kierowcę podczas jazdy, zapewniając jednocześnie rozrywkę wszystkim podróżującym.
14 października 2013/Ilość wyświetleń (10431)/Komentarze (0)
Kategorie: Budowa Samochodu
Tagi:
Kierowca w aucie: zbędny dodatek...

Kierowca w aucie: zbędny dodatek...

Mercedes-Benz zademonstrował możliwości autonomicznej jazdy w ruchu miejskim i pozamiejskim wysyłając limuzynę S 500 INTELLIGENT DRIVE w historyczną trasę śladami Berthy Benz. Przebieg liczącego 100 km odcinka z Mannheim do Pforzheim nawiązywał do drogi pokonanej przed 125 laty przez Berthę Benz, pionierkę motoryzacji, która wyruszyła w pierwszą daleką podróż automobilem.
24 września 2013/Ilość wyświetleń (9554)/Komentarze (0)
Kategorie: Budowa Samochodu
Tagi:
Ferodo - nowy serwis techniczny od Federal - Modul

Ferodo - nowy serwis techniczny od Federal - Modul

W serwisie Ferodo można znaleźć informacje dotyczące testów porównawczych, porad technicznych a także nowości. Platforma pomaga w odszukaniu części, a także sprawdzeniu ich oryginalności.

Na stronie łatwo dopasujesz odpowiedni produkt do swojego typu auta. Serwis umożliwia wyszukiwanie części wpisując markę, model samochodu lub numer podzespołu. Istnieje także możliwość wyszukiwania po numerze części fabrycznej lub numerze części zamiennej (innego producenta).

25 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (10203)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:
RSS
12345678910 Ostatni

Kategorie