MONROE

Monroe to marka amerykańskiej korporacji TENNECO z główną siedzibą w Lake Forest (Illinois). Inne marki Tenneco to: Axios, Rancho, Fric-Rot, Kinetic, Marzocchi (układy zawieszenia), Dynomax, Fonos, Lukey, Trush (układy wydechowe), Walker (kontrola emisji spalin), Clevite (elastomery do redukcji hałasu, drgań i wibracji, NVH). Nazwa Monroe pochodzi od miejscowości koło Detroit w USA, gdzie w 1926 r powstał pierwszy na świecie dźwignicowy amortyzator dwustronnego działania.
24 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (19243)/Komentarze (0)
Poduszki silnika I skrzyni biegów - nowy katalog CORTECO

Poduszki silnika I skrzyni biegów - nowy katalog CORTECO

CORTECO, specjalista od niezależnego rynku wtórnego, znacząco ulepszył i rozszerzył swój nowy katalog na poduszki silnika I skrzyń biegów. Katalog jest już dostępny dla warsztatów i dystrybutorów.
13 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (11728)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:
Standard LTE w modelach Audi

Standard LTE w modelach Audi

Audi jako pierwszy producent w branży motoryzacyjnej zastosuje w samochodach szybki standard transmisji danych LTE (Long Term Evolution).

Opcja ta na życzenie klienta dostępna jest już od lipca w Audi S3 Sportback, a z początkiem listopada również we wszystkich innych modelach rodziny A3. Standard LTE ma niezwykłe znaczenie dla Audi connect oraz swobody komunikacji kierowcy z pojazdem, Internetem i otoczeniem.
6 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (6332)/Komentarze (0)
Kategorie: Budowa Samochodu
Tagi:
Nowe świece zapłonowe DENSO

Nowe świece zapłonowe DENSO "XU22TT" oraz "XUH22TT"

DENSO rozszerzyło program świec zapłonowych przeznaczonych dla rynku wtórnego. W ofercie pojawiły się między innymi nowe referencje pionierskich świec Twin Tip (TT).

Dwie nowe świece zapłonowe TT o numerach katalogowych XU22TT oraz XUH22TT zostaną wprowadzone na rynek wtórny w ostatnim kwartale 2013 roku. Na linię świec zapłonowych TT będzie się składało 15 numerów katalogowych zapewniających jeszcze większe pokrycie parku pojazdów.

5 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (10220)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:
Reflektory diodowe Audi Matrix

Reflektory diodowe Audi Matrix

Audi wzmacnia swoją pozycję lidera w dziedzinie technik oświetlenia, przedstawiając nowość na skalę światową. W nowym Audi A8, które pod koniec 2013 pojawi się na rynku, zadebiutują reflektory diodowe Audi Matrix. Dzięki nim, koncern z Ingolstadt zapoczątkuje nowy rozdział historii oświetlenia samochodowego.
15 lipca 2013/Ilość wyświetleń (9233)/Komentarze (0)
Kategorie: Budowa Samochodu
Tagi:
RSS
12345678910 Ostatni

Kategorie