Autodata: Ostatnie wydania papierowe

Na rynku wydawniczym pojawiły się popularne wśród warsztatowców pozycje książkowe Autodata w najnowszej aktualizacji obejmującej modele aut z lat 2003 - 2013. Pierwsza pozycja dotyczy silników benzynowych, druga - silników diesla. Obie cieszą się popularnością ze względu na obszerność i różnorodność danych w niej zawartych. Odnajdziemy w nich kompletne dane fabryczne umożliwiające stosowanie nowoczesnych technik diagnostycznych. Jednocześnie z publikacją, wydawca poinformował o zaprzestaniu od 2014 roku wydawania Danych Diagnostycznych w formie drukowanej.  
8 maja 2013/Ilość wyświetleń (7019)/Komentarze (0)
Kategorie: TechnikaWarsztat

PPG: Podkład z PET-ów

Koncern PPG przedstawia pierwszą na rynku przyjazną dla środowiska technologię podkładu DP3000 Enviro. Nowy, innowacyjny podkład stworzony został na bazie przetworzonego tworzywa PET. Jest przyjazny dla środowiska, ale jednocześnie bezkompromisowy w kwestii jakości naprawy oraz wydajności. Ten nowy, innowacyjny podkład jest pierwszym jak dotąd produktem stworzonym ... 
8 maja 2013/Ilość wyświetleń (6944)/Komentarze (0)
Kategorie: TechnikaWarsztat

Federal Mogul: Łożyska z powłoką IROX

Innowacyjna powłoka polimerowa IROX, stosowana przez koncern Federal Mogul w łożyskach, zmniejsza tarcie i wydłuża trwałość. Szczególnie widoczne jest to w układach hybrydowych wykorzystujących technologię Start/Stop, gdzie łożyska narażone są na częste ekstremalne obciążenia. Technologia IROX zmniejsza zużycia paliwa i emisję CO2.
6 maja 2013/Ilość wyświetleń (7887)/Komentarze (0)

Borg & Beck: Nowy katalog sprzęgieł

Borg & Beck publikuje nowy katalog sprzęgieł. Zmieniona wersja, sygnowana numerem wydawniczym 21e, jest czwartym wydaniem uzupełnionym i jest lepsza niż kiedykolwiek. Zawiera zarówno wysprzęgliki centralne, popularne zestawy sprzęgłowe 2-w-1 i 3-w-1 jak również zakres 3-w-1 z wysprzęglikiem centralnym (CSC). 
5 maja 2013/Ilość wyświetleń (7011)/Komentarze (0)

Filtron: Aktualizacja cennika

WIX-FILTRON Sp. z o.o. z Gostynia wprowadziła aktualizację sugerowanych cen detalicznych na filrty marki Filtron. Aktualizacja w formie pliku pdf.
4 maja 2013/Ilość wyświetleń (9765)/Komentarze (0)
RSS
12345678910 Ostatni

Kategorie