AIRTEX: Nowy katalog pomp wody

AIRTEX największy światowy niezależny producent pomp paliwa i wody opublikował dziś najnowszy katalog pomp wody i zestawów naprawczych paska rozrządu.  Pompy wody napędzane z układu rozrządu dostarczane są w zestawach naprawczych tzw. kitach, które zawierają paski rozrządu, napinacze i sprężyny.  
Firma Airtex Products S.A. powstała przed 60-ciu laty w Saragossie, w Hiszpanii. Obecnie oferuje prawie 900 różnych modeli pomp wody oraz ok. 700 modeli elektrycznych pomp paliwa. Rocznie wytwarza miliony pomp paliwa i wody dla producentów samochodów na całym świecie... 
2 maja 2013/Ilość wyświetleń (10002)/Komentarze (0)

Seinsa Autofren: Aktualizacja ofery

SEINSA właściciel marki Autofren i jeden z europejskich liderów na motoryzacyjnym rynku wtórnym części zamiennych zaprezentował nowe katalogi części zamiennych i zestawów naprawczych do zacisków hamulcowych oraz uaktualniony katalog tłoków. Katalogi można pobrać ze strony firmowej, a części odnaleźć w w bazie TecDoc. Jakość wyrobów gwarantuje certyfikat ISO 9002: 1996 oraz model doskonałości EFQM (Europejska Fundacja Zarządzania Jakością) zaadoptowany przez firmę Seinsa.
29 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (10584)/Komentarze (0)

Amtra: Aktywna piana do myjek ciśnieniowych

Amtra dystrybutor marki Moje Auto zaprezentował silnie pieniący preparat do częstego mycia karoserii pojazdów mechanicznych. Dzięki unikalnej recepturze charakteryzuje się wysoka skutecznością działania.Doskonale usuwa brud, kurz i inne zabrudzenia drogowe. Preparat jest biodegradowalny i posiada przyjemny zapach. Został wyprodukowany przy spełnieniu wymagań ISO 9001. Produkt przeznaczony jest do użytku w systemach natryskowych, ciśnieniowych, pianotwórczych lub tradycyjnym myciu ręcznym. Według zaleceń producenta, należy unikać stosowania środka na rozgrzanych powierzchniach. Koncentrat płynu sprzedawany jest w pojemnikach o pojemności 1l.  
29 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (11490)/Komentarze (0)

K2: Czas zabłysnąć

Czyste i zadbane buty są dopełnieniem stroju eleganckiego mężczyzny. Podobnie jest z samochodem. Nawet najbardziej efektownie wyglądający pojazd nie będzie dobrze prezentował się z brudnymi felgami, matowymi chromami czy zniszczonymi oponami. Dzięki najnowszym produktom marki K2, błysk można przywrócić niewielkim nakładem pracy i środków...
 
24 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (8502)/Komentarze (0)
Tagi:

CHEVRON: Kosmetyka gamy olejowej

W najbliższych miesiącach korporacja petrochemiczna Chevron, wprowadzi ważne zmiany w gamie olejów silnikowych marki Havoline i Texaco. Ze względu na dublowanie się produktów, oleje Havoline Premium 15W-40 zostaną wycofane ze sprzedaży i zastąpione analogicznymi wyrobami Texaco. Do gamy Havoline dołączą nowe oleje w klasyfikacji 0W-20 i 0W30. Ponadto oleje Havoline Extra/Diesel Extra 10W-40 będą produkowane w oparciu o oleje bazowe GR II oraz dostosowane do wymogów specyfikacji Mercedes-Benz, Volkswagen, Renault oraz Citroen-Peugeot.  
22 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (8471)/Komentarze (0)
RSS
Pierwszy 234567891011 Ostatni

Kategorie