ATT seria 30: Z okazji jubileuszu

 Seria 30 to kolejna nowość w ofercie felg aluminiowych Auto Tip-Top. Jest to model bardzo ważny dla częstochowskiej firmy, bowiem powstał na 30-lecie ATT. Felga ATT 30 dostępna jest w trzech kolorach: tradycyjnym srebrnym, grafitowym oraz czarno-srebrnym. Wszystkie wersje kolorystyczne występują w dwóch rozmiarach: 15 i 16 cali. Jej ceny zaczynają się od 340,00 zł. Prace nad serią 30 trwały blisko pół roku. Felga przeszła pomyślnie wszystkie testy, posiada wszystkie wymagane atesty oraz Znak Bezpieczeństwa wydany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT w Warszawie. 
16 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (8435)/Komentarze (0)
Tagi: ATTfelgi

WD-40 Specjalist: Seria dla profesjonalistów

Amtra prezentuje kolejną nowość w swojej ofercie - linię profesjonalnych produktów WD-40 SPECIALIST. WD-40 SPECIALIST - to linia produktów do konserwacji, zawierająca smary, penetranty, odtłuszczacze i środki czyszczące. To nowoczesne, specjalistyczne formuły przeznaczone do profesjonalnego użycia do prac wymagających szybkiego działania, dopasowane do poszczególnych zadań. Produkty WD-40 SPECJALIST zawierają syntetyczne dodatki, które zwiększają skuteczność działania, potwierdzoną przez testy w niezależnych laboratoriach. Seria SPECJALIST obejmuje cztery produkty.
16 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (12881)/Komentarze (0)

VREDESTEIN: OPONY DLA HAMANNA

Produkty marki Vredestein charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, ale to, co wyróżnia firmę spośród innych producentów opon, to niepowtarzalna stylistyka i dbałość o wygląd. Koncepcja Premium Styling wdrożona przez Vredestein wzmacnia pozycję firmy na rynku opon przeznaczonych dla ekskluzywnych samochodów. W tej dziedzinie dział rozwoju Vredestein ściśle współpracuje z włoskim biurem Giugiaro Design, którego nie trzeba przedstawiać. Logo tej znakomitej firmy umieszczone na oponach marki Vredestein automatycznie sytuuje te opony w segmencie ekskluzywnych produktów o najwyższym standardzie.  
16 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (7875)/Komentarze (0)

Volvo Active High Beam Control: Koniec z oślepianiem kierowców

Volvo zaprezentowało kolejny system poprawiający bezpieczeństwo kierowców i niechronionych uczestników ruchu. Active High Beam Control to nowy system inteligentnego sterowania wiązką świateł drogowych. Specjalne przysłony dbają o to, by nie oślepiać kierowców pojazdów zarejestrowanych przez kamerę naszego pojazdu. Jednocześnie pozostały obszar, w tym pobocze, jest intensywnie doświetlony.
27 marca 2013/Ilość wyświetleń (12102)/Komentarze (0)
Tagi:

Achilles: Opony w rozsądnej cenie

Achilles to indonezyjskie opony z segmentu niższej klasy średniej, produkowane są przez firmę PT Multistrada Arah Sarana Tbk (produkuje także opony pod marką Corsa & Strada), która w latach 90. otrzymywała wsparcie technologiczne od czołowych na świecie producentów opon, m.in. Pirelli i Continental. Obecnie opony Achilles są eksportowane do ponad 70 krajów Europy, Środkowego Wschodu, Azji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Na rodzimym rynku marka działa aktywnie w sportach motoryzacyjnych, szczególnie w driftingu. W 2012 roku, już po raz drugi z rzędu, była oficjalnym sponsorem „Achilles Formula Asian Drift Series”. W ofercie Achilles znajdziemy zarówno opony do samochodów osobowych, terenowych i klasy SUV, dostawczych oraz o zacięciu sportowym.
26 marca 2013/Ilość wyświetleń (18056)/Komentarze (0)
RSS
Pierwszy 3456789101112 Ostatni

Kategorie