ContiTech....nowa strona intrnetowa

ContiTech....nowa strona intrnetowa

Strona internetowa ContiTech dla elementów napędowych rynku motoryzacyjnego została całkowicie zmieniona. Nowa koncepcja wyglądu jednocześnie zwiększyła ogólną czytelność, jak również poprawiła intuicyjność poruszania się po niej. 
24 marca 2014/Ilość wyświetleń (4935)/Komentarze (0)
Kategorie: Serwis
Tagi:

Comma: Pełne portfolio w TecDoc

Comma Oil & Chemicals informuje, że od 17 maja br. portfolio produktów sygnowanych marką Comma będzie dostępne w katalogu TecDoc. Znaleźć tam będzie można oleje silnikowe (w tym oleje X-Flow oraz oleje do oldtimerów), do skrzyń biegów, przekładni oraz... 
14 maja 2013/Ilość wyświetleń (5037)/Komentarze (0)

Hella: Dzierżawa zamiast kupna

Z myślą o warsztatach, które nie dysponują dużymi zasobami gotówki, a chcą poszerzyć zakres usług, HELLA Polska wprowadza ofertę dzierżawy urządzeń wyposażenia warsztatowego. Dzięki programowi dzierżawy warsztat nie musi wydawać znacznej kwoty na zakup urządzenia. Do wyboru jest 8 pakietów obejmujących testery mega macs i stacje diagnostyczne do serwisowania klimatyzacji serii Husky. 
13 maja 2013/Ilość wyświetleń (4987)/Komentarze (0)

TEXA: Konfort 760R z aprobatą Renault

Linia stacji obsługi klimatyzacji TEXA otrzymała kolejną prestiżową nagrodę. Renault zatwierdził wykorzystanie KONFORT 760R do wszystkich swoich samochodów, zarówno w odniesieniu do tradycyjnego czynnika R134a jak i nowego R1234yf, obowiązującego dla wszystkich pojazdów nowej homologacji. Szczególnie interesująca jest możliwość zamontowania w KONFORT 760R opcjonalnego zestawu Identyfikatora Czynnika TEXA, który eliminuje ryzyko mieszania się różnych gazów oraz wykrywa fałszowane mieszanki czynnika.   
9 maja 2013/Ilość wyświetleń (5280)/Komentarze (0)

Hella: Husky z pakietem startowym

W związku z jubileuszem 20-lecia na rynku polskim, HELLA Polska przygotowała wyjątkową promocję - przy zakupie dowolnego urządzenia do serwisowania klimatyzacji serii HUSKY, Klient otrzymuje „Pakiet Startowy Klimatyzacja” za 1 zł. „Pakiet Startowy Klimatyzacja” (nr katalogowy 8PE 1790 502-851) firmy HELLA Nussbaum Solutions to doskonały zestaw narzędzi dla wszystkich... 
8 maja 2013/Ilość wyświetleń (5031)/Komentarze (0)
RSS
1234

Kategorie