Luksusowe limuzyny, vany, busy dla artystów itp.

Luksusowe limuzyny, vany, busy dla artystów itp.

Kraków-Executive, firma oferująca usługi przewozowe, dostosowała swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie luksus podczas jazdy samochodem.

1 kwietnia 2016/Kategorie: Koncepty

Luksus – to słowo i związane z nim przymioty wpisane są w sferę życia celebrytów, artystów i biznesmenów. Sprawianie sobie przyjemności i poczucie komfortu są domeną tego pojęcia. Luksus dotarł nawet do obszaru motoryzacji, by tutaj zachwycać nie tylko wyglądem zewnętrznym samochodów, ale również komfortem i bezpieczeństwem jazdy.

Ekskluzywne samochody z szoferem

Zainteresowani wynajęciem samochodu mogą skorzystać z oferty wynajmu samochodów wraz z kierowcą. W wypożyczalni znajdują się samochody na każdą okoliczność. Limuzyny, komfortowe vany czy też świetnie wyposażony bus dla artystów na pewno znajdą swoich zwolenników. Wszyscy szoferzy posiadają umiejętność bezproblemowego porozumiewania się w języku angielskim, dzięki czemu mogą również dopilnować wszelkich innych kwestii i formalności. Wieloletnie doświadczenie kierowców gwarantuje profesjonalny poziom obsługi, który zadowoli nawet najbardziej wymagających pasażerów.

Transfery lotniskowe

Kraków-Executive oprócz wynajmu busów dla artystów oferuje także transfery lotniskowe: Kraków – Balice oraz Katowice – Pyrzowice. Kierowca zawsze oczekuje na swych pasażerów z imienną kartką w hali przylotów, pomaga z bagażem i zapewnia bezpieczny, komfortowy przejazd klimatyzowanym samochodem pod wskazany adres. Stawki za przejazd są jednolite, brak jest jakichkolwiek dodatkowych opłat za stanie
w korkach lub przejazd autostradą. Pasażer już przy składaniu zamówienia poznaje całkowity koszt usługi, dzięki czemu załoga skupia się na wyborze najwygodniejszej i najszybszej trasy.

Kraków-Executive to firma zajmująca się przewozami dla najbardziej wymagających klientów. Prestiżowy wygląd samochodów oraz wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy zapewniają wysoki standard oferowanych usług. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i hotelami, biurami podróży, agencjami eventowymi itd.

źródło: http://www.500dnispokoju.pl/luksusowe-vany-limuzyny-busy-dla-artystow-i-nie-tylko/

 

Ilość wyświetleń (549)/Komentarze (0)

Tagi:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby dodawać komentarze.

Kategorie