Smartphone Cradle - uchwyt do motocykli i skuterów BMW

Smartphone Cradle - uchwyt do motocykli i skuterów BMW

Idealne połączenie radości z jazdy jednośladem i multimediów.

Monachium. Uchwyt BMW Motorrad Smartphone Cradle jest już dostępny u wszystkich dealerów BMW Motorrad. Smartphone Cradle oferowany jest w cenie 707 PLN brutto.
30 czerwca 2016/Ilość wyświetleń (643)/Komentarze (0)
Tagi:
Mechanika precyzyjna w praktyce

Mechanika precyzyjna w praktyce

Jak twierdzą przedstawiciele środowisk naukowych, mechanika precyzyjną jest jedną z najszybciej obecnie rozwijających się dziedzin. To dzięki niej możliwe jest wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów, co wykorzystywane jest w różnego rodzaju gałęziach przemysłu, w tym między innymi w przemyśle elektronicznym czy samochodowym.
26 maja 2016/Ilość wyświetleń (598)/Komentarze (0)
Tagi:
Lakierowanie auta po kolizji

Lakierowanie auta po kolizji

Wypadki samochodowe to codzienność. Niemalże każdego dnia jesteśmy świadkami kolejnej kolizji drogowej. Kiedy już opadną emocje związane z przykrym zdarzeniem, pojawia się pytanie co dalej? Gdzie szukać pomocy i kto przywróci samochód do dawnej sprawności?


3 lipca 2015/Ilość wyświetleń (3566)/Komentarze (0)
Kategorie: Warsztat
Tagi:
Dźwięk 3D w najnowszych modelach Audi

Dźwięk 3D w najnowszych modelach Audi

Trójwymiarowa jakość dźwięku niczym w akustycznym laboratorium? Audi właśnie urzeczywistnia tę wizję. Dźwięk w formacie 3D, który już wkrótce pojawi się w produkowanych seryjnie samochodach marki Audi, pozwala słuchaczom doświadczyć także swojego przestrzennego charakteru.
19 grudnia 2014/Ilość wyświetleń (3457)/Komentarze (0)
Tagi:
Castrol i Ford - 100 lat współpracy

Castrol i Ford - 100 lat współpracy

W tym roku mija 100 lat od momentu, gdy na rynku pojawił się pierwszy olej przeznaczony dla konkretnej marki samochodów. Ford rekomendował stosowanie oleju Castrol w swoich autach, m.in. w legendarnym modelu T. Dziś obie firmy razem opracowują nowoczesne rozwiązania technologiczne, udoskonalają środki smarne i działają na polu sportów motorowych.
3 grudnia 2014/Ilość wyświetleń (2550)/Komentarze (0)
Tagi:
RSS
12345678910 Ostatni

Kategorie