Smartphone Cradle - uchwyt do motocykli i skuterów BMW

Smartphone Cradle - uchwyt do motocykli i skuterów BMW

Idealne połączenie radości z jazdy jednośladem i multimediów.

Monachium. Uchwyt BMW Motorrad Smartphone Cradle jest już dostępny u wszystkich dealerów BMW Motorrad. Smartphone Cradle oferowany jest w cenie 707 PLN brutto.
30 czerwca 2016/Ilość wyświetleń (642)/Komentarze (0)
Tagi:
Dźwięk 3D w najnowszych modelach Audi

Dźwięk 3D w najnowszych modelach Audi

Trójwymiarowa jakość dźwięku niczym w akustycznym laboratorium? Audi właśnie urzeczywistnia tę wizję. Dźwięk w formacie 3D, który już wkrótce pojawi się w produkowanych seryjnie samochodach marki Audi, pozwala słuchaczom doświadczyć także swojego przestrzennego charakteru.
19 grudnia 2014/Ilość wyświetleń (3456)/Komentarze (0)
Tagi:
Audi aktualizuje mapy nawigacji online

Audi aktualizuje mapy nawigacji online

Audi wyznacza kierunki w mobilnych systemach infotainment. Cztery pierścienie są pierwszym w Europie producentem samochodów oferującym mapy nawigacji aktualizowane online.
23 października 2014/Ilość wyświetleń (6408)/Komentarze (0)
Tagi:

Mio MiVue: Czarna skrzynka w samochodzie

Firma MiTAC, właściciel marki Mio, wprowadza na polski rynek dwa modele wideorejestratorów – MiVue 338 i MiVue 358. Te lekkie i kompaktowe urządzenia dają możliwość rejestrowania nie tylko obrazu i dźwięku, ale zapisują również kierunek jazdy i wstrząsy działające na pojazd.

Wideorejestratory są popularnymi na urządzeniami świecie. Dzięki nim kierowcy mogą również nagrywać filmy ze swoich ulubionych tras czy podróży. Idealnie nadają się, by stworzyć wideo pamiątkę z wyjazdu w piękne góry, nad jezioro czy na wybrzeże. Na filmie można również zarejestrować nietypowe zdarzenia na drodze, by potem podzielić się nimi z przyjaciółmi. Sugerowane ceny detaliczne urządzeń to odpowiednio 355 zł oraz 459 zł.
13 lutego 2013/Ilość wyświetleń (7027)/Komentarze (0)

Getac Z710: Pancerny tablet z Androidem

Getac wprowadził do sprzedaży pierwszy w swojej ofercie tablet działający pod kontrolą systemu Android. Mały i lekki tablet Z710 jest poręczny, a równocześnie, podobnie jak inne sprzęty z rodziny Getac, niezwykle wytrzymały. Doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach atmosferycznych, jak i w konfrontacji z wymagającym użytkownikiem. 
Tablet Z710, jak wszystkie produkty Getac, zapewnia ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne (m.in. upadki z wysokości 180 cm), wstrząsy, wibracje oraz szczelność na poziomie IP65, która zapewnia ochronę przed strumieniem wody i pyłem. Dodatkową ochronę stanowi stylowa, wzmocniona obudowa, która jest również elementem oryginalnego designu.
13 lutego 2013/Ilość wyświetleń (5410)/Komentarze (0)
RSS

Kategorie