Mechanika precyzyjna w praktyce

Mechanika precyzyjna w praktyce

Jak twierdzą przedstawiciele środowisk naukowych, mechanika precyzyjną jest jedną z najszybciej obecnie rozwijających się dziedzin. To dzięki niej możliwe jest wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów, co wykorzystywane jest w różnego rodzaju gałęziach przemysłu, w tym między innymi w przemyśle elektronicznym czy samochodowym.
26 maja 2016/Ilość wyświetleń (591)/Komentarze (0)
Tagi:
ContiTech Power Transmission Group  wprowadzanowe katalogi produktów na 2014/2015

ContiTech Power Transmission Group wprowadzanowe katalogi produktów na 2014/2015

W styczniu 2014 roku ContiTech Power Transmission Group w segmencie Automotive Aftermarket wprowadza najnowszy katalog produktów na lata 2014/2015. 
26 grudnia 2013/Ilość wyświetleń (6999)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:
Ferodo - nowy serwis techniczny od Federal - Modul

Ferodo - nowy serwis techniczny od Federal - Modul

W serwisie Ferodo można znaleźć informacje dotyczące testów porównawczych, porad technicznych a także nowości. Platforma pomaga w odszukaniu części, a także sprawdzeniu ich oryginalności.

Na stronie łatwo dopasujesz odpowiedni produkt do swojego typu auta. Serwis umożliwia wyszukiwanie części wpisując markę, model samochodu lub numer podzespołu. Istnieje także możliwość wyszukiwania po numerze części fabrycznej lub numerze części zamiennej (innego producenta).

25 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (7411)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:
Poduszki silnika I skrzyni biegów - nowy katalog CORTECO

Poduszki silnika I skrzyni biegów - nowy katalog CORTECO

CORTECO, specjalista od niezależnego rynku wtórnego, znacząco ulepszył i rozszerzył swój nowy katalog na poduszki silnika I skrzyń biegów. Katalog jest już dostępny dla warsztatów i dystrybutorów.
13 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (8844)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:
Nowe świece zapłonowe DENSO

Nowe świece zapłonowe DENSO "XU22TT" oraz "XUH22TT"

DENSO rozszerzyło program świec zapłonowych przeznaczonych dla rynku wtórnego. W ofercie pojawiły się między innymi nowe referencje pionierskich świec Twin Tip (TT).

Dwie nowe świece zapłonowe TT o numerach katalogowych XU22TT oraz XUH22TT zostaną wprowadzone na rynek wtórny w ostatnim kwartale 2013 roku. Na linię świec zapłonowych TT będzie się składało 15 numerów katalogowych zapewniających jeszcze większe pokrycie parku pojazdów.

5 sierpnia 2013/Ilość wyświetleń (7705)/Komentarze (0)
Kategorie: Czesci zamienne
Tagi:
RSS
1234

Kategorie