ATT seria 30: Z okazji jubileuszu

 Seria 30 to kolejna nowość w ofercie felg aluminiowych Auto Tip-Top. Jest to model bardzo ważny dla częstochowskiej firmy, bowiem powstał na 30-lecie ATT. Felga ATT 30 dostępna jest w trzech kolorach: tradycyjnym srebrnym, grafitowym oraz czarno-srebrnym. Wszystkie wersje kolorystyczne występują w dwóch rozmiarach: 15 i 16 cali. Jej ceny zaczynają się od 340,00 zł. Prace nad serią 30 trwały blisko pół roku. Felga przeszła pomyślnie wszystkie testy, posiada wszystkie wymagane atesty oraz Znak Bezpieczeństwa wydany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT w Warszawie. 
16 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (6083)/Komentarze (0)
Tagi: ATTfelgi

VREDESTEIN: OPONY DLA HAMANNA

Produkty marki Vredestein charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, ale to, co wyróżnia firmę spośród innych producentów opon, to niepowtarzalna stylistyka i dbałość o wygląd. Koncepcja Premium Styling wdrożona przez Vredestein wzmacnia pozycję firmy na rynku opon przeznaczonych dla ekskluzywnych samochodów. W tej dziedzinie dział rozwoju Vredestein ściśle współpracuje z włoskim biurem Giugiaro Design, którego nie trzeba przedstawiać. Logo tej znakomitej firmy umieszczone na oponach marki Vredestein automatycznie sytuuje te opony w segmencie ekskluzywnych produktów o najwyższym standardzie.  
16 kwietnia 2013/Ilość wyświetleń (5596)/Komentarze (0)

Achilles: Opony w rozsądnej cenie

Achilles to indonezyjskie opony z segmentu niższej klasy średniej, produkowane są przez firmę PT Multistrada Arah Sarana Tbk (produkuje także opony pod marką Corsa & Strada), która w latach 90. otrzymywała wsparcie technologiczne od czołowych na świecie producentów opon, m.in. Pirelli i Continental. Obecnie opony Achilles są eksportowane do ponad 70 krajów Europy, Środkowego Wschodu, Azji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Na rodzimym rynku marka działa aktywnie w sportach motoryzacyjnych, szczególnie w driftingu. W 2012 roku, już po raz drugi z rzędu, była oficjalnym sponsorem „Achilles Formula Asian Drift Series”. W ofercie Achilles znajdziemy zarówno opony do samochodów osobowych, terenowych i klasy SUV, dostawczych oraz o zacięciu sportowym.
26 marca 2013/Ilość wyświetleń (14177)/Komentarze (0)

Goodyear AMT: Utrzymać ciśnienie

Utrzymanie optymalnego ciśnienia w oponie bez zewnętrznego kompresora staje się możliwe. Czasy, kiedy ciśnienie w oponach musiało być sprawdzane ręcznie, mogą przejść do historii dzięki innowacji Goodyeara. Technologię AMT (ang. Air Maintenance Technology) po raz pierwszy przedstawiono publicznie w ubiegłym roku, na Targach Motoryzacyjnych w Genewie. Od tego czasu nowa technologia otrzymała szereg nagród, w tym wyróżnienie magazynu „TIME”.
14 marca 2013/Ilość wyświetleń (6035)/Komentarze (0)
RSS

Kategorie