Najnowsze Artykuły

Smartphone Cradle - uchwyt do motocykli i skuterów BMW

Smartphone Cradle - uchwyt do motocykli i skuterów BMW

Idealne połączenie radości z jazdy jednośladem i multimediów.

Monachium. Uchwyt BMW Motorrad Smartphone Cradle jest już dostępny u wszystkich dealerów BMW Motorrad. Smartphone Cradle oferowany jest w cenie 707 PLN brutto.
30 czerwca 2016/Ilość wyświetleń (5)/Komentarze (0)
Tagi:
Mechanika precyzyjna w praktyce

Mechanika precyzyjna w praktyce

Jak twierdzą przedstawiciele środowisk naukowych, mechanika precyzyjną jest jedną z najszybciej obecnie rozwijających się dziedzin. To dzięki niej możliwe jest wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów, co wykorzystywane jest w różnego rodzaju gałęziach przemysłu, w tym między innymi w przemyśle elektronicznym czy samochodowym.
26 maja 2016/Ilość wyświetleń (2)/Komentarze (0)
Tagi:
Luksusowe limuzyny, vany, busy dla artystów itp.

Luksusowe limuzyny, vany, busy dla artystów itp.

Kraków-Executive, firma oferująca usługi przewozowe, dostosowała swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie luksus podczas jazdy samochodem.

Luksus – to słowo i związane z nim przymioty wpisane są w sferę życia celebrytów, artystów i biznesmenów. Sprawianie sobie przyjemności i poczucie komfortu są domeną tego pojęcia. Luksus dotarł nawet do obszaru motoryzacji, by tutaj zachwycać nie tylko wyglądem zewnętrznym samochodów, ale również komfortem i bezpieczeństwem jazdy.
1 kwietnia 2016/Ilość wyświetleń (7)/Komentarze (0)
Kategorie: Koncepty
Tagi:
Rekordowa sprzedaż BMW rozpoczynająca rok

Rekordowa sprzedaż BMW rozpoczynająca rok

Sprzedaż w pierwszym miesiącu wzrasta o 7,5% do całkowitej liczby 152,879 pojazdów na świecie BMW dostarcza 133,883 pojazdy, co stanowi wzrost o 7,5% Sprzedaż nowego BMW X1 wzrasta o 60,4% Sprzedaż nowego BMW serii 7 wzrasta o 26,3% Sprzedaż MINI wzrasta o 8,6% do całkowitej liczby 18,867 pojazdów Dostawy Mini 5 door wzrastają o 49,2% w porównaniu do zeszłego roku Sprzedaż w Europie i Azji wzrasta o około 10% Sprzedaż BMW Motorrad rośnie o 19,6% do całkowitej liczby 7,488 dostarczonych pojazdów.
15 lutego 2016/Ilość wyświetleń (5)/Komentarze (0)
Tagi:
Profesjonalny serwis BMW i Mini w Łodzi

Profesjonalny serwis BMW i Mini w Łodzi

Martwisz się o swoje auto i chcesz powierzyć je w dobre ręce? Zapraszamy do naszego serwisu na ul. Puszkina 82 w Łodzi - serwis bmw i mini

Naprawiamy BMW od  początku lat 90-tych, posiadamy odpowiednie narzędzia oraz oprogramowanie nawet do najnowszych modeli.
2 grudnia 2015/Ilość wyświetleń (945)/Komentarze (0)
Kategorie: Wydarzenia
Tagi:
Lakierowanie auta po kolizji

Lakierowanie auta po kolizji

Wypadki samochodowe to codzienność. Niemalże każdego dnia jesteśmy świadkami kolejnej kolizji drogowej. Kiedy już opadną emocje związane z przykrym zdarzeniem, pojawia się pytanie co dalej? Gdzie szukać pomocy i kto przywróci samochód do dawnej sprawności?


3 lipca 2015/Ilość wyświetleń (2691)/Komentarze (0)
Kategorie: Warsztat
Tagi:
Nowy MINI Countryman Park Lane i nowy MINI John Cooper Works

Nowy MINI Countryman Park Lane i nowy MINI John Cooper Works

Podczas Salonu Genewskiego na stoisku MINI prezentowane są dwie premiery – nowy MINI Countryman Park Lane i nowy MINI John Cooper Works.

Indywidualny styl modelu Countryman Park Lane podkreśla koncepcja kolorystyczna opracowane specjalnie dla tej edycji. Lakier w kolorze Earl Grey metallic połączono z zupełnie nową wariacją kolorystyczną Oak Red dla dachu i obudowy lusterek – a także opcjonalnych, sportowych pasów wyścigowych. MINI Countryman Park Lane dobitnie akcentuje swój atletyczny charakter dzięki 18-calowym aluminiowym felgom Turbo Fan Dark Grey, a także pakietowi stylistycznemu MINI ALL4 Exterior, obejmującemu srebrne elementy karoserii, jak przedni i tylny fartuch oraz fartuchy progowe. We wnętrzu króluje specjalnie opracowane dla tej wersji wykończenie Cross Stripe Grey, dopełniany na drzwiach i konsoli lakierem Carbon Black. Na burtach karoserii i panelach auto kabiny nosi inskrypcję „Park Lane” – podobnie jak na listwach progowych.
4 marca 2015/Ilość wyświetleń (3911)/Komentarze (0)
Kategorie: Premiery
Tagi:
Tak szybkiego Porsche Cayman jeszcze nie było - GT4

Tak szybkiego Porsche Cayman jeszcze nie było - GT4

Cayman GT4 to kolejne Porsche z rodziny GT i pierwsza odmiana tego typu bazująca na modelu Cayman. Do jego budowy posłużyły podzespoły stosowane w Porsche 911 GT3.

Silnik, podwozie, układ hamulcowy i aerodynamika modelu Cayman GT4 zostały skonfigurowane pod kątem uzyskania maksymalnej dynamiki jazdy. Do jej napędu służy 6-cylindrowy bokser o pojemności 3,8 litra i mocy 385 KM, zapożyczony z Porsche 911 Carrera S. Za przeniesienie siły napędowej odpowiada 6-biegowa skrzynia manualna z aktywnymi poduszkami zawieszenia silnika. Cayman GT4 przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie 4,4 s, a jego prędkość maksymalna wynosi 295 km/h. Tak doskonałe osiągi pozwalają temu modelowi na przejechanie północnej pętli toru Nürburgring w czasie 7 minut i 40 sekund.
 

5 lutego 2015/Ilość wyświetleń (3953)/Komentarze (0)
Kategorie: Premiery
Tagi:
RSS

Odwiedź:

   

 sklep internetowy

auto serwis

Dobre warsztaty w twojej okolicy


      Trwa wczytywanie mapy...

Najnowsze filmy instruktażowe

 Jak i czym najprościej wyczyścić felgi aluminiowe w swoim aucie?

Encyklopedia producentów części zamiennych